• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Оновлено Інструкцію про ведення касових операцій банками в Україні
  Опубликовано: 2022-06-29 10:31:41

  Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що Національний банк України відповідно до вимог нового Закону України «Про платіжні послуги» вніс зміни до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні (далі – Інструкція).
  Інструкція уточнює порядок і вимоги проведення платіжних послуг у національній та іноземній валютах та оформлення касових документів за платіжними операціями.
  Зокрема, визначено суть платіжної операції як касової операції, яка передбачає будь-яке внесення або зняття готівки на підставі платіжної інструкції, також змінено назви та реквізити окремих касових документів.
  Крім того, надавач платіжних послуг зобов’язаний надавати користувачу до укладення договору про надання платіжних послуг на безоплатній основі таку інформацію:
  про порядок і умови здійснення платіжної операції або доступ до такої інформації перед ініціюванням платником платіжної операції з використанням емітованих платіжних інструментів;
  про надавача платіжних послуг, платіжну операцію;
  про комісійні винагороди;
  про спосіб комунікації та заходи безпеки;
  про строк дії договору про надання платіжних  послуг, порядок унесення змін до цього договору та умови його припинення;
  про механізм захисту прав споживачів та порядок врегулювання спірних питань, що виникають під час надання платіжних послуг.
  Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 21 червня 2022 року № 128 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» (далі – Постанова № 128) (https://bank.gov.ua/ua/legislation/Resolution_21062022_128), яка набирає чинності з дня введення в дію Закону України «Про платіжні послуги».
  Інформацію розміщено на вебсайті Національного банку України за посиланням
   
  https://bank.gov.ua/ua/news/all/onovleno-instruktsiyu-pro-vedennya-kasovih-operatsiy-bankami-v-ukrayini

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  У ВР пропонують збільшити видатки на оборону на майже 270 млрд гривень  «Слуги народу» запропонували наростити видатки держбюджету ще на 270 млрд грн  До уваги платників плати за землю  Способи подання заяви при переході на єдиний податок за ставкою 2%. доходу  Визначення доходу за попередній рік, у разі прийняття ФОП рішення про застосування спрощеної системи оподаткування з 01 січня наступного року  Особливості сплати податку на нерухомість спадкоємцями за період до дати оформлення прав власності (користування)  Чи включається до складу витрат ФОП – «загальносистемника» придбане канцелярське приладдя?  Деякі особливості повернення ФОП надміру сплаченого ПДФО  У разі зміни видів діяльності неприбутковою організацією, заява за ф. № 1-РН не подається  У разі зупинення ПН/РК в ЄРПН, подається таблиця даних платника ПДВ
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.