• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • До держбюджету у липні надійшло 169,6 млрд гривень
  Опубликовано: 2022-08-03 09:00:19

  Фактичний дефіцит державного бюджету становив 3,7 млрд грн, у тому числі, загального фонду – 4,8 млрд гривень.

  За даними Державної казначейської служби України, у липні 2022 року до загального фонду державного бюджету надійшло 169,6 млрд гривень. При цьому касові видатки державного бюджету були здійснені у обсязі 182,5 млрд грн, у тому числі загального фонду – у сумі 174,5 млрд грн, або 94,9% від розпису липня.

  Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

  Також у липні до загального фонду державного бюджету надійшло 80,4 млрд грн міжнародної допомоги (грантів).

  Зазначається, що у липні фактичний дефіцит державного бюджету становив 3,7 млрд грн, у тому числі, загального фонду – 4,8 млрд гривень.

  Фактичні державні запозичення до загального фонду державного бюджету за січень-липень 2022 року склали 613,8 млрд грн або 115,6 % від запланованих на цей період. Від розміщення ОВДП на фінансування державного бюджету залучено 402,1 млрд грн, в тому числі в іноземній валюті 44,2 млрд грн (1066,1 млн дол. США та 388,3 млн євро). При цьому, за рахунок випуску військових ОВДП залучено 344,5 млрд грн, у тому числі, шляхом придбання у власність Національним банком України – 255,0 млрд грн.

  Нагадаємо, що інфляція в Україні за підсумками 2022 року перевищить 30%, а ВВП скоротиться на третину.

  Інф. delo.ua

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  У ВР пропонують збільшити видатки на оборону на майже 270 млрд гривень  «Слуги народу» запропонували наростити видатки держбюджету ще на 270 млрд грн  До уваги платників плати за землю  Способи подання заяви при переході на єдиний податок за ставкою 2%. доходу  Визначення доходу за попередній рік, у разі прийняття ФОП рішення про застосування спрощеної системи оподаткування з 01 січня наступного року  Особливості сплати податку на нерухомість спадкоємцями за період до дати оформлення прав власності (користування)  Чи включається до складу витрат ФОП – «загальносистемника» придбане канцелярське приладдя?  Деякі особливості повернення ФОП надміру сплаченого ПДФО  У разі зміни видів діяльності неприбутковою організацією, заява за ф. № 1-РН не подається  У разі зупинення ПН/РК в ЄРПН, подається таблиця даних платника ПДВ
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.