Прем’єр-міністри України, Чехії, Естонії, Латвії, Литви, Словаччини та Молдови підписали спільний лист із закликом до основних технологічних компаній і платформ соцмереж боротися з дезінформацією, яка має на меті дестабілізувати їхні країни та послабити демократію. Про це повідомляє Bloomberg.
Голови урядів закликали компанії утримуватися від прийому платежів від осіб, які потрапили під санкції, розгорнути алгоритми для підвищення точності, зробити свою політику більш прозорою, покращити модерацію контенту. Серед закликів також – чітко позначати контент, створений штучним інтелектом, і "дипфейки" для виявлення автоматизованих кампаній з дезінформації.
Сотні відновлених після блокування акаунтів у Twitter продовжили поширювати зловживання або дезінформацію, йдеться у дослідженні BBC.
Головне управління розвідки відреагувало на постановчий відеоролик російської пропаганди, де невідомий в українській формі стріляє по цивільному авто жінки з дитиною.
У начальника військової розвідки Кирила Буданова назвали це "повним провалом і черговим тупим фейком російської пропаганди, яка у своїх хворобливих фантазіях не гребує жодними етичними нормами та темами".
Лев Шевченко
e-finance.com.ua