• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Киевлянам пенсии будут выплачивать дольше
  Опубликовано: 2013-03-14 23:24:22

  Статистика свідчить, що у всьому світі люди помирають в основному від серцево-судинних захворювань – інфарктів, інсультів та інших хвороб. Україна не є винятком

  За останній рік середня тривалість життя киян збільшилася на 2,7 роки – до 74 років. Збільшилася і народжуваність: за минулий рік на світ з`явилося на 6 тисяч дітей більше.

  «Безумовно, це позитивний момент. Та й середня тривалість життя киян на 3,5 роки більше, ніж по Україні в цілому. Показники по народжуваності ростуть. Зменшується і рівень дитячої смертності. Цьому можна тільки порадіти. Адже малюки – це наше майбутнє», – зазначив директор Департаменту охорони здоров`я КМДА Віталій Мохорєв.

  Такий позитивний момент чиновники пов`язують з підвищенням якості медичних послуг і появою нових ліків.

  «Статистика свідчить, що у всьому світі люди помирають в основному від серцево-судинних захворювань – інфарктів, інсультів та інших хвороб. Україна не є винятком. Але за минулий рік показники по смертності в столиці від таких захворювань значно скоротилися. Цього вдалося домогтися за рахунок появи нових препаратів, технологій лікування та поліпшення якості медичних послуг. «Швидкі» стали швидше доїжджати на виклик, і лікарям вдається врятувати значно більшу кількість людей», – розповіла перший заступник Департаменту охорони здоров`я КМДА Валентина Залеська.

   

  http://kiev-forum.org

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Україна отримала нову партію тестів на COVID-19 від Південної Кореї  В Мининфраструктуры анонсировали единый е-билет на метро и ж/д в Киеве  Запровадження єдиного рахунку для сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  Чи переноситься термін сплати плати за землю, якщо останній день сплати припадає на вихідний або святковий день?  Виробникам алкоголю і тютюнових виробів про подання звіту про використання марок  До уваги платників податку на прибуток  Про розгляд скарги на рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН  Законом № 466 оновлено порядок внесення змін до плану-графіка проведення документальних планових перевірок  Мінфін і ДПС завершують розробку додатку «РРО в смартфоні»  Внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.