• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • В Киеве раскрыли масштабную строительную аферу
  Опубликовано: 2013-07-13 06:03:57

  Масштабну будівельну аферу викрили у столиці. Два дні тому Cвідок уже розповідав про махінації з житлами. Наші журналісти знайшли нові злочинні факти: дізналися імена організаторів оборудки та з'ясували, як ділки дурили людей.

  Іван понуро обходить недобудову. Ось тут мала бути квартира його мрії. Чоловік розповідає, як побачив, що на Дегтярівський 25-а продають помешкання - одразу зацікавився. Йому показали прекрасний краєвид міста. Розповіли про чудове планування майбутніх осель і запропонували низьку ціну.

  Іван, постраждалий:

  - Центральный район, недалеко от метро, рядом парк. Заинтересовала ценовая политика, можно было внести 30 процентов и потом в течении 18 месяцев погасить все остальное.

  Потенційний покупець погодився на привабливі умови. А ось документів на новобудову - не побачив.

  Іван, постраждалий:

  - По телефону я спрашивал: какие есть документы, кто владелец. Они как-то так расплывчато ответили: они есть, но нет человека, у которого они находятся.

  Щоб купити житло, Іванові не вистачало грошей. Тоді пригадав, що на буклеті, який демонстрували ділки, фінансовим партнером будівництва названо банк Надра. Потенційний покупець і завітав до цієї фінустанови, аби взяти позику. Проте там про спорудження ні сном, ні духом не знали. Тут афера й розкрилась. Бо ж у банку запевнили: жодних недобудов не інвестують.

  Андрій Конопля, юрист:

  - Стало відомо, що на майданчику невідомі особи вчиняють будівництво і ці квартири вони продаються, причому без наявності будь-яких прав на ці квартири.

  Хоч у міліції розпочате кримінальне провадження, а в банку стверджують - зведення багатоповерхівки незаконне, біля самої новобудови й досі висять величезні банери - квартири продають. Ідемо до центру збуту помешкань, там нас зустрічають двоє жіночок. Утім, щойно побачили телекамеру, кажуть: до продажу квартир не мають жодного стосунку і взагалі нічого про це не знають.

  - Ми тут так - тимчасово знаходимось, орендуєм приміщення.

  - А як тут часто менеджери бувають?

  - Бувають, но зараз їх немає.

  - А квартири зараз продають?

  - Н,і не продаються. Які квартири? Нічо не продається. Ми не займеємось взагалі продажею.

  - Ви не з цієї компанії?

  - Ні.

  Та ошукані люди кажуть - ділків-аферистів не складно знайти в інтернеті. Це родина, їхнє прізвище - Жевак. Схема, яку вигадали крутії, не нова. Так, варто лише згадати найграндіознішу оборудку, яка увійшла в історію під назвою "Еліта-центр". 1700 обдурених покупців лишилися без квартир. Грошей за ненаявні житла їм ніхто так і не повернув. Тож не дивно, що нова афера зацікавила й народних обранців. Депутат Верховної Ради Віктор Жеребнюк вже надіслав звернення до Генеральної прокуратури. Одна з вимог парламентаря:

  - Дати правову оцінку діям ТОВ "ІБК Центробуд", яка здійснює будівництво на протизаконно захопленій території.

  Свідок також звернувся до Генеральної прокуратури з офіційним запитом. Тепер чекаємо на відповідь і уважно стежимо за розвитком подій.

  Андрій Конопля, юрист:

  - В 2013 році може бути фактично другий Еліта-центр в місті, насправді, люди продають не квартири, а повітря, і насправді жаль тих громадян, які повелися на пусті порожні обіцянки.

  Експерти вкотре закликають людей пильнувати. Уважно перевіряти документи. І за найменшої підозри звертатися до правоохоронців.

  Марина Борисполець, Денис Голиков, Андрій Грищенко

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.