Проспект Григоренка у Києві. Саме тут загинув Андрій Юзюк. На цій дорозі односторонній рух, і аби увійти в поворот, водії скидають швидкість до кількох кілометрів на годину.
Та п’яний Борис Кириченко і не думав зупинятись. На шаленій швидкості його авто вискочило на тротуар і збило хлопця.
«Ауді» помічника судді, збивши будку з охоронцем та паркан, зупинилось лише тоді, коли тріснули диски та авто вгрузло в землю. Борис Кириченко був дуже п’яним, однак наступного дня опинився на волі завдяки заставі у 70 тисяч гривень.
Та уникнути покарання йому не вдалося. Спершу Дарницький районний суд відправив Кириченка в колонію на 6,5 років, а сьогодні вже Апеляційний суд Києва скасував рішення попередньої інстанції та присудив винуватцю смертельного ДТП максимальні у таких випадках 8 років неволі.
Борис Кириченко своєї провини не визнає, і запевняє – коли сталася аварія, дійсно був в автомобілі, але на задньому сидінні. Та хто керував його машиною, не пам’ятає.
Та попри свідчення очевидців, що саме Кириченка витягували з-за керма, він буде оскаржувати своє покарання.
«Даного злочину я не вчиняв, і будемо подавати відповідну апеляцію», - каже засуджений Борис Кириченко.
Натомість у прокуратурі переконані – причин для виправдань Бориса Кириченка немає.
«Державним обвинуваченням доведено, факт вчинення злочину – саме Кириченко. Що саме обвинувачений перебував за кермом автомобіля», - каже прокурор відділу прокуратури міста Києва Вадим Горбань.
«Позиція Кириченка одна – всіма способами уникнути покарання, вбивши людину, залишатися абсолютно байдужим», - каже мама вбитого Андрія Любов Осьмак.
З огляду на статус водія смертельної аварії, друзі та однокурсники загиблого Андрія з університету Шевченка завжди приходили на судові засідання, аби контролювати хід справи.
Вони переконані, саме завдяки їхній активності та розголосу в пресі Борис Кириченко опинився за ґратами.
e-finance.com.ua