Київ, 21 серпня 2014 року – «Працюючи з Департаментом макроекономічного прогнозування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, я дивився на їхні прогнози на 2015 - 2016 роки. Зростання в 2015 році прогнозується на рівні між 0,3 % – 2%, а в 2016 році – близько 3%. Якщо падіння в цьому році відбудеться згідно прогнозів на 6-7%, нам потрібно буде 3-4 роки, щоб вийти на той 0, який був в 2013 році, а це навіть не той 0, який у нас був в 2008 році. А на більше зростання, на 6 -10% в рік, можна вийти лише за умови повної зміни парадигми», - заявив Павло Шеремета, Міністр економічного розвитку і торгівлі України під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. «За ці 5,5 місяців, які я був в уряді, я намагався донести до суспільства, що нинішня парадигма не працює зараз і не має прогнозів, що вона буде працювати у майбутньому, тому нам потрібно змінити її, тобто змінити структури, процеси, людей. Ми повинні залучати до управління державою завтрашніх людей, а не вчорашніх, бо вчорашні люди не побудують завтрашньої системи», - наголосив він.
«Я завжди виступав проти люстрації людей, бо люструвати потрібно, в першу чергу, структури і процеси. Міністр подає на розгляд кандидатури заступників міністра. Це абсолютно очевидна управлінська річ, зафіксована в постанові КМУ. Кандидатури управлінців потрібно виносити на конкурс. Це наше майбутнє. Ми - як громадяни України - заслуговуємо на те, щоб розуміти, хто займає ключові посади в країні», - додав Міністр.
«Вкрай важливим є ставлення держави до бізнесу, - зазначив пан Шеремета, - не можна підняти економіку нашої країни, якщо держава і надалі по-хижацьки ставитиметься до бізнесу. Дерегуляція, податкова реформа, скорочення і оптимізація функцій і кількості контролюючих органів - ці ідеї «лежать» на столі. Їх потрібно приймати сьогодні. Україні замало простого скорочення витрат і видатків держорганів на 70%, потрібно зробити так, щоб система змінилася».
Пояснюючи сьогоднішню економічну ситуацію, Павло Шеремета провів паралель з хворою дитиною: «Якщо дитина хвора на дві хвороби, існують ліки, які можуть нашкодити одній хворобі, але допомогти іншій. В такій ситуації потрібно лікувати ту хворобу, яка зараз є найбільш критичною. Для нас гострим питанням є депресія бізнесу, і нам, як мінімум, потрібно довести бізнесу, що є серйозні зміни в країні. Нам потрібне реальне спрощення, суттєве скорочення тиску, усунення тих податків, які приносять мінімум доходів, а коштують багато в адмініструванні. Нам також потрібний діалог із суспільством».
Коментуючи свою відставку, пан Шеремета зазначив: «Я вважаю, що Арсеній Петрович – найкращий Прем’єр-міністр, який був в історії України. Я дякую йому за надану можливість та бажаю успіху».
Павло Шеремета: Управляти державою повинні завтрашні люди, бо вчорашні люди не зроблять завтрашніх змін
2014-08-22 00:46:41
Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.
WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open. WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch. OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy. Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна. |
Related News / Новини рубрики:
Ukraine sets new records for frozen raspberry exports
Іспанія як головний імпортер українського зерна: що варто врахувати Україні при експорті Ukraiński cukier drożeje: przyczyny i perspektywy na rok 2025 В Україні знову дорожчає автогаз: що відомо про зростання цін Верховна Рада ухвалила закон для збільшення доступного житла для переселенців Zełenski był inicjatorem opracowania specjalnych warunków podatkowych dla miast przygranicznych Українці продовжують вибирати бензинові авто Les prix des œufs en Ukraine atteignent des niveaux records : à quoi s'attendre d'ici la fin de l'année Die größten regionalen Märkte neuer Autos in der Ukraine: Oktober Ergebnisse im Oktober Fuel Market in Ukraine: Sales in October increased but did not exceed the records of July |