• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Шимків: АП долучиться до пілотного проекту електронної системи держзакупівель
  Опубликовано: 2014-09-09 18:04:07

   

   

  Платформа електронної системи державних закупівель має належати виключено державі. На цьому наголосив заступник Голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків під час презентації «Концепції запровадження електронних тендерів у систему державних закупівель в Україні для попередження і боротьби з корупцією».

   

  «Були жваві дискусії щодо концепції. Ми зупинилися на гібридній моделі, коли сховище інформації, історія торгів, механізм бідингу (редукціон) належать державі. При цьому майданчики торгів мають бути комерційними», – пояснив Шимків.

   

  Він наголосив, що державні закупівлі повинні характеризуватися одним словом – прозорість, яка стосується не лише електронних торгів, але й публікації оголошених тендерів та тендерних закупівель.

   

  «Запропонована концепція є збалансованою і готовою до впровадження. Зі свого боку, Адміністрація Президента готова долучитися до участі у пілотному проекті. Цей пілотний проект доведе, що можна економити на закупівлях, що малий та середній бізнес може приймати у них участь. Одним із показників ефективності впровадження електронної системи держзакупівель є кількість представників малого та середнього бізнесу, якій братимуть участь у закупівлях та надаватимуть послуги органам державної влади», – повідомив Шимків.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  До якого контролюючого органу потрібно звернутись для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкоголем та тютюновими виробами?  При самостійному виправленні помилок у звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску передбачена відповідальність  Орендар, який продовжує користуватися земельною ділянкою після закінчення строку договору оренди, продовжує сплачувати орендну плату  Зміни до порядку обліку платників ЄСВ  Вчасне подання до органів ДПС відомостей про зміну даних, дозволить уникнути виникнення боргів щодо сплати податків  Визначення бази оподаткування ПДВ при здійсненні операцій з постачання товарів, які були повернуті лізингоодержувачем лізингодавцю за договором фінансового лізингу  Отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків громадяни можуть за допомогою Електронного кабінету  Основні етапи впровадження новацій з РРО  Про РРО – новації 2020 року для ФОП  Порядок подання декларації в електронному вигляді через Електронний кабінет платника під час «гарячої лінії»
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.