• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Шимків: АП долучиться до пілотного проекту електронної системи держзакупівель
  Опубликовано: 2014-09-09 18:04:07

   

   

  Платформа електронної системи державних закупівель має належати виключено державі. На цьому наголосив заступник Голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків під час презентації «Концепції запровадження електронних тендерів у систему державних закупівель в Україні для попередження і боротьби з корупцією».

   

  «Були жваві дискусії щодо концепції. Ми зупинилися на гібридній моделі, коли сховище інформації, історія торгів, механізм бідингу (редукціон) належать державі. При цьому майданчики торгів мають бути комерційними», – пояснив Шимків.

   

  Він наголосив, що державні закупівлі повинні характеризуватися одним словом – прозорість, яка стосується не лише електронних торгів, але й публікації оголошених тендерів та тендерних закупівель.

   

  «Запропонована концепція є збалансованою і готовою до впровадження. Зі свого боку, Адміністрація Президента готова долучитися до участі у пілотному проекті. Цей пілотний проект доведе, що можна економити на закупівлях, що малий та середній бізнес може приймати у них участь. Одним із показників ефективності впровадження електронної системи держзакупівель є кількість представників малого та середнього бізнесу, якій братимуть участь у закупівлях та надаватимуть послуги органам державної влади», – повідомив Шимків.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Минфин назвал сумму, которую выделят на перепись населения в 2020  НБУ: Украина выплатила 560 млн долларов долга МВФ  В полиции заявили об обновлении персонала на 40%  Питання розвитку банківської системи України – тема засідання круглого столу, проведеного в Університеті митної справи та фінансів  Платникам акцизного податку про застосування акцизної марки  За неповідомлення банками контролюючих органів про відкриття/закриття рахунків платників податків передбачена відповідальність  Звільнення фізичної особи за переводом: визначення податкового агента при виплаті компенсації, що перераховується на підприємство, на яке особа переводиться  Юридична особа, яка користується пільгою щодо сплати земельного податку, сплачує податок у разі надання в оренду земельних ділянок  Податковий календар на 15 жовтня 2019 року  Платники Дніпропетровщини задекларували за 2018 рік доходів на суму майже 4,5 млрд гривень
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.