• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Використання свідоцтв ПДВ
  Опубликовано: 2015-09-16 09:00:20

  Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації  платників податків та удосконалення деяких положень» від 24.10.2013 року № 657-VII з 01.01.2014  року було скасовано свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ та забезпечено право платників отримувати витяги з реєстру платників ПДВ у контролюючих органах.

  Наказом «Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» від 16.01.2014 року № 26 на перехідний період було встановлено, що свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ можуть застосовуватись як витяги з Реєстру до внесення змін до такого Реєстру чи отримання з нього витягу, а також виникнення змін у даних про платників ПДВ. Проте цей наказ втратив чинність 19.11.2014 року, тож свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ як витяги з Реєстру могли застосовуватись до цієї дати.

  На сьогодні у випадках, коли законодавством передбачено надання платником витягу з Реєстру чи його копії, копії свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ чи іншого документального підтвердження факту реєстрації платником ПДВ, має надаватись чинний витяг з Реєстру.

  Дані з Реєстру щоденно оприлюднюються на офіційному веб-порталі ДФС. За запитом в електронній формі платнику ПДВ можуть надаватися довідки про реєстрацію його контрагентів як платників ПДВ. Крім того, платник ПДВ може отримати витяг із Реєстру в електронному вигляді.

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  МВФ відзначає прогрес України у виконанні програми Stand-by  Уряд підвищив з 1 січня розмір пенсій для однієї з категорій громадян  Особливості обчислення річної суми земельного податку за земельні ділянки, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин  До уваги платників, які застосовують ПРРО  До доходу юрособи – платника єдиного податку третьої групи включаються проценти (відсотки), отримані від банку за користування коштами  Умови, за яких ФОП можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи  До ППР, яке надсилається (вручається) фізособі, контролюючий орган надає розрахунок суми грошового зобов’язання з податку на нерухомість  Сума кредиту, що не повертається ФОП у визначений у договорі термін, включається до складу доходів такої ФОП  Фізична особа, яка скористалася умовами молодіжного житлового кредиту, має право на податкову знижку в частині особисто сплачених процентів  Про терміни подання розрахунку частини чистого прибутку (доходу) та сплати частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.