• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Прокуратура Кобеляцького району на заваді корупції
  Опубликовано: 2015-09-16 09:15:03

  У липні 2015 року прокуратурою Кобеляцького району складено та направлено до суду адміністративний протокол за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів) відносно державного інспектора Кобеляцького відділення Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області.

  Матеріалами справи встановлено, що вищезгаданим державним інспектором проведено перевірку щодо несвоєчасної сплати єдиного соціального внеску юридичними та фізичними особами-підприємцями відносно свекра, тобто близької їй особи відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

  Проте, за наслідками такої перевірки, державним інспектором, всупереч вимог посадової інструкції, не складено протокол про адміністративне правопорушення відносно свекра за порушення вимог законів з питань оподаткування та не повідомлено безпосереднього керівника про наявний конфлікт інтересів.

  Постановою Кобеляцького районного суду державного інспектора Кобеляцького відділення Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штраф у розмірі 1700 грн.

  Наразі це вже п’ятий протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцію, складений прокуратурою Кобеляцького району в поточному році.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Користувач має право зробити копію кваліфікованого електронного підпису з файлового носія на захищений носій ключової інформації  Платникам єдиного внеску про заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску  Коли податкові вимоги, податкові повідомлення-рішення вважаються відкликаними?  Щодо самостійного виправлення помилок у повідомленні за ф. № 20-ОПП (у т. ч. у графах 6 – 7 «Адміністративна одиниця відповідно до КОАТУУ»)  У разі повернення пального постачальник не зобов’язаний реєструватись платником акцизного податку, як особа що реалізує пальне  Про порядок сплати земельного податку фізособою у рік придбання земельної ділянки  Власні кошти внесені на розрахунковий рахунок фізособою, яка провадить незалежну професійну діяльність: чи виникає дохід?  Фізособа одночасно з доходами у вигляді пенсії з ПФУ отримує доходи у вигляді заробітної плати: що з ПСП?  До уваги платників податку на прибуток підприємств  Чи може платник ПДВ оскаржити рішення комісії щодо неврахування таблиці даних платника податку?
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.