• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • За 8 місяців 2015 року Львівська залізниця сплатила мільярд 429 мільйонів гривень податків до бюджетів та фондів
  Опубликовано: 2015-09-16 09:16:33

  Із загальної суми сплачених податків, 1 мільярд 429 мільйонів гривень, Львівська магістраль перерахувала до державного бюджету 492 мільйони гривень, 222 мільйони – до бюджетів органів місцевого самоврядування, а також 716 мільйонів у цільові фонди соціального страхування.

  Беручи до уваги високі показники, керівник Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у місті Львові МГУ ДФС Юрій Гринів  нагородив грамотою начальника Львівської залізниці Богдана Піха за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Західного регіону, високий професіоналізм, сумлінну працю та багаторічне партнерство з державною фіскальною службою.

  «Львівська залізниця за підсумками минулого року входить у трійку кращих платників податку, а цьогоріч приріст сплати податків до державного бюджету склав 300%. Сьогодні ми можемо прогнозувати, що за результатами року магістраль буде на першому місці як найкращий, найсумлінніший і найбільший за обсягом  платник податків», — наголосив, вручаючи нагороду, Юрій Гринів.

  «Львівська залізниця – найбільше підприємство на території Західної України, тому й один із найбільших платників податків. Наша магістраль протягом восьми місяців має приріст об’ємів перевезень до рівня минулого року на 14%, а це збільшення коштів, які ми одержали. Ця нагорода – відзнака усього великого колективу Львівської залізниці і я сподіваюся, що ми і надалі збережемо тенденцію збільшення об’ємів роботи, працюватимемо над зменшенням кількості порушень у питаннях безпеки руху, охорони праці і повністю забезпечимо виконання завдань та об’ємів роботи, які на нас покладені», – зазначив начальник Львівської залізниці Богдан Піх.

  Довідково. Протягом січня-серпня 2014 року Львівська магістраль виплатила до бюджетів різного рівня та фондів соціального страхування 1 мільярд 18 мільйонів 12 тисяч гривень. Із загальної суми до державного бюджету перерахували 135 млн 203 тис гривень, до місцевих – 247 млн 567 тис гривень. Також залізниця виплатила 635 млн 242 тис гривень єдиного внеску до цільових фондів соціального страхування.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.