• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Фінінспектори виявили збитки в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв
  Опубликовано: 2015-09-16 09:27:52

  Під час планової ревізії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв фахівці Держфінінспекції в м. Києві встановили фінансових порушень, що призвели до збитків, на суму 133,5 тис. грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2012 по 01.06.2015.

  Зокрема, Академія зайво сплатила понад 68 тис. грн орендної плати, до вартості якої орендодавець безпідставно включив витрати, які не відносяться до орендної плати.

  Крім того, окремим категоріям працівників установи безпідставно встановлювали та виплачували доплати за збільшення обсягу робіт, премії, не передбачені умовами Колективного договору, невірно нараховували стипендію аспірантам. Через це збитки академії склали майже 60 тис. грн.

  Також, в порушення нормативних актів, в державній установі незаконно відшкодовували витрати на відрядження та використовували автотранспорт у вихідні та святкові дні.

  Окрім того, у структурному підрозділі Академії – Рівненському центрі підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників культури – безпідставно нараховували доплату за додатковий об’єм робіт, завищували премії, надавали додаткові відпустки за ненормований робочий день працівникам, які працювали неповний робочий день, виплачували заробітну плату за рахунок коштів, які мали б бути перераховані до державного бюджету, зайво відшкодовували земельний податок. Загальна сума таких витрат склала майже 39 тис. грн.

  Про результати ревізії поінформовано Департамент захисту національної державності Служби безпеки України.

  Прес-служба Держфінінспекції в м. Києві 

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  МВФ відзначає прогрес України у виконанні програми Stand-by  Уряд підвищив з 1 січня розмір пенсій для однієї з категорій громадян  Особливості обчислення річної суми земельного податку за земельні ділянки, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин  До уваги платників, які застосовують ПРРО  До доходу юрособи – платника єдиного податку третьої групи включаються проценти (відсотки), отримані від банку за користування коштами  Умови, за яких ФОП можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи  До ППР, яке надсилається (вручається) фізособі, контролюючий орган надає розрахунок суми грошового зобов’язання з податку на нерухомість  Сума кредиту, що не повертається ФОП у визначений у договорі термін, включається до складу доходів такої ФОП  Фізична особа, яка скористалася умовами молодіжного житлового кредиту, має право на податкову знижку в частині особисто сплачених процентів  Про терміни подання розрахунку частини чистого прибутку (доходу) та сплати частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.