• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ
  • Финансисту
  • Бухгалтеру
  • Малому бизнесу
  • Аналитика
  • Реклама
  • Контакты
  • RSS feed
  • Издается с 9 сентября 2005 года
  • Чи оподатковуються акцизним податком з роздрібної торгівлі підакцизні товари, що реалізовані вітчизняними виробниками магазинам безмитної торгівлі або ввезені на митну територію України та розміщені у митному режимі безмитної торгівлі?
    Опубликовано: 2015-09-21 09:51:20

         Податковий  кодекс України (далі – ПКУ) регулює  відносини, що виникають у сфері  справляння податків і зборів, що справляються в Україні (п. 1.1 ст. 1 ПКУ).

         Реалізація  суб’єктами господарювання роздрібної  торгівлі підакцизних товарів  – це продаж таких товарів  безпосередньо громадянам та  іншим кінцевим споживачам для  їх особистого некомерційного  використання незалежно від форми  розрахунків, у тому числі на  розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання  громадського харчування (п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).

         Магазини безмитної  торгівлі не є кінцевими споживачами  підакцизних товарів, тому операція  з реалізації вітчизняними виробниками  підакцизної продукції магазинам  безмитної торгівлі не є обєктом  оподаткування акцизним податком  з реалізації суб’єктами господарювання  роздрібної торгівлі підакцизних  товарів.

         Розміщення  у митному режимі безмитної  торгівлі ввезених па територію  України підакцизних товарів  також не є операцією з реалізації  таких товарів безпосередньо  громадянам та іншим кінцевим  споживачам для їх особистого  некомерційного використання, тому  не є обєктом оподаткування  акцизним податком з реалізації  суб’єктами господарювання роздрібної  торгівлі підакцизних товарів.

    ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    Новости рубрики:


    Украинцы увеличили долги за коммуналку на 1 млрд гривен



    Инфляция в Украине ускорилась: что подорожало в марте



    Фізична особа надає в оренду однин з об’єктів нерухомісті: чи є пільга з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?



    Реалізація ветеринарних лікарських засобів у ветеринарних аптеках ФОП – «єдинником»: застосування РРО/ПРРО



    Протягом першого кварталу платниками Дніпропетровщини сплачено понад 4,4 млрд грн єдиного внеску



    Застосування ФОП – платниками єдиного податка РРО та/або ПРРО



    Дистанційно про зупинення податкових накладних: фахівцями Головного управління ДПС у Дніпропетровській області проведено онлайн-семінар



    Використовуєте єдиний рахунок, враховуйте вимоги порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів



    Аудитори ДПС провели 186 фактичних перевірок АЗС, за якими донараховано 83,4 млн грн штрафних санкцій



    Сколько украинцев добровольно накапливают пенсии – данные Минсоцполитики




    E-FINANCE.COM.UA
    Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
    Тел.: +380-50-441-7388

    bigmir)net TOP 100
    Яндекс.Метрика

    Яндекс цитирования
    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.