• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Чи оподатковуються акцизним податком з роздрібної торгівлі підакцизні товари, що реалізовані вітчизняними виробниками магазинам безмитної торгівлі або ввезені на митну територію України та розміщені у митному режимі безмитної торгівлі?
  Опубликовано: 2015-09-21 09:51:20

       Податковий  кодекс України (далі – ПКУ) регулює  відносини, що виникають у сфері  справляння податків і зборів, що справляються в Україні (п. 1.1 ст. 1 ПКУ).

       Реалізація  суб’єктами господарювання роздрібної  торгівлі підакцизних товарів  – це продаж таких товарів  безпосередньо громадянам та  іншим кінцевим споживачам для  їх особистого некомерційного  використання незалежно від форми  розрахунків, у тому числі на  розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання  громадського харчування (п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).

       Магазини безмитної  торгівлі не є кінцевими споживачами  підакцизних товарів, тому операція  з реалізації вітчизняними виробниками  підакцизної продукції магазинам  безмитної торгівлі не є обєктом  оподаткування акцизним податком  з реалізації суб’єктами господарювання  роздрібної торгівлі підакцизних  товарів.

       Розміщення  у митному режимі безмитної  торгівлі ввезених па територію  України підакцизних товарів  також не є операцією з реалізації  таких товарів безпосередньо  громадянам та іншим кінцевим  споживачам для їх особистого  некомерційного використання, тому  не є обєктом оподаткування  акцизним податком з реалізації  суб’єктами господарювання роздрібної  торгівлі підакцизних товарів.

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Півмільйона українців вийдуть на пенсію на 1-5 років пізніше через недостатність страхового стажу  Спрощення роботи з ПРРО для суб’єктів господарювання  Змінили протягом бюджетного року місцезнаходження: куди сплачувати ПДФО та подавати Розрахунок?  Дії платника податків, у разі не отримання рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податків протягом п’яти робочих днів  Вчасно повідомляйте податкову про зміну особистих даних!  ФОП, яка планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність, подає заяву за формою № 1-ЄСВ  Алгоритм дій для взяття на облік фізособи, яка здійснює незалежну професійну діяльність  Чи може суб’єкт господарювання отримати ліцензію на право оптової чи роздрібної торгівлі пальним на пересувний транспортний засіб?  Суми страхового відшкодування за пошкоджений основний засіб включаються до доходу юрособи - платника єдиного податку третьої групи  Порядок обрання або переходу на першу-третю групи єдиного податку
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.