• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Чи оподатковуються акцизним податком з роздрібної торгівлі підакцизні товари, що реалізовані вітчизняними виробниками магазинам безмитної торгівлі або ввезені на митну територію України та розміщені у митному режимі безмитної торгівлі?
  Опубликовано: 2015-09-21 09:51:20

       Податковий  кодекс України (далі – ПКУ) регулює  відносини, що виникають у сфері  справляння податків і зборів, що справляються в Україні (п. 1.1 ст. 1 ПКУ).

       Реалізація  суб’єктами господарювання роздрібної  торгівлі підакцизних товарів  – це продаж таких товарів  безпосередньо громадянам та  іншим кінцевим споживачам для  їх особистого некомерційного  використання незалежно від форми  розрахунків, у тому числі на  розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання  громадського харчування (п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).

       Магазини безмитної  торгівлі не є кінцевими споживачами  підакцизних товарів, тому операція  з реалізації вітчизняними виробниками  підакцизної продукції магазинам  безмитної торгівлі не є обєктом  оподаткування акцизним податком  з реалізації суб’єктами господарювання  роздрібної торгівлі підакцизних  товарів.

       Розміщення  у митному режимі безмитної  торгівлі ввезених па територію  України підакцизних товарів  також не є операцією з реалізації  таких товарів безпосередньо  громадянам та іншим кінцевим  споживачам для їх особистого  некомерційного використання, тому  не є обєктом оподаткування  акцизним податком з реалізації  суб’єктами господарювання роздрібної  торгівлі підакцизних товарів.

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Бюджетникам з 1 грудня піднімуть оклади: таблиця з новими тарифними ставками  В Україні зменшилась середня зарплата  Подорожание проезда в общественном транспорте Киева сдержат за счет налогов киевлян  Платнику податків, який здійснює контрольовані операції із сировинними товарами, необхідно повідомити контролюючий орган про укладення відповідного договору (контракту)  Деякі особливості обчислення розрахункової вартості одиниці відповідного виду товарної продукції гірничого підприємства  Про термін сплати єдиного внеску роботодавцями  Чи може резидент, який уклав зовнішньоекономічний договір на імпорт продукції на умовах відстрочки платежів, заключити договір про переведення боргу з іншим резидентом?  Про строки сплати податкового зобов’язання з плати за землю, визначеного у податковій декларації  Чи виникає дохід у юрособи – платника єдиного податку третьої групи від продажу іноземної валюти, отриманої від здійснення операцій з експорту?  До уваги платників єдиного податку
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.