• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Зміни у розреєстрації державних підприємств
  Опубликовано: 2015-10-07 08:27:16

  З 30 вересня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» від 03.09.2015 р № 667-VIII.
  Фахівці Голосіївської ДПІ повідомляють про зміни в Законі № 755 щодо процедури проведення державної реєстрації припинення державних підприємств, установ, організацій
  А саме, внесено зміни до ч. 2 ст. 35 Закону № 755, які дають право державному реєстратору здійснювати державну реєстрацію змін до установчих документів державних підприємств, установ і організацій, пов'язаних із зміною органу, до сфери управління якого вони належать, після внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців запису про рішення засновників про припинення відповідної юридичної особи.
  Крім того, змінами встановлюється, що передавальний акт або розподільчий баланс юридичної особи, що припиняється внаслідок злиття, приєднання, поділу або перетворення, може затверджуватися засновниками (учасниками) юридичної особи або органом, до повноважень якого належить прийняття рішення про припинення юридичної особи.
  ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Украина планирует получить транш МВФ после завершения миссии: у Зеленского назвали сроки  В Минсоцполитики пояснили, при каком доходе назначается субсидия  На Донеччині нанесено збитків аграрному товариству на 22 млн грн  До уваги платників податку на прибуток підприємств  Про сплату ПДФО ФОП на загальній системі оподаткування за результатами річного декларування  Фізособи – власники декількох об’єктів нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для звірки даних звертаються до органу ДПС  До уваги платників, які обирають спрощену систему оподаткування  До увагу платників єдиного податку четвертої групи  Щодо проведення через РРО розрахунків за товар за попередню (авансову) оплату або з відстроченням платежу  Як заповнюється графа «Порядковий номер за рік за видом декларації» податкової декларації з плати за землю?
  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  24 сен, 18:00

  23 сен, 14:45

  23 сен, 11:00

  22 сен, 16:00

  22 сен, 15:00

  22 сен, 13:15

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.