• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Зміни у розреєстрації державних підприємств
  Опубликовано: 2015-10-07 08:27:16

  З 30 вересня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» від 03.09.2015 р № 667-VIII.
  Фахівці Голосіївської ДПІ повідомляють про зміни в Законі № 755 щодо процедури проведення державної реєстрації припинення державних підприємств, установ, організацій
  А саме, внесено зміни до ч. 2 ст. 35 Закону № 755, які дають право державному реєстратору здійснювати державну реєстрацію змін до установчих документів державних підприємств, установ і організацій, пов'язаних із зміною органу, до сфери управління якого вони належать, після внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців запису про рішення засновників про припинення відповідної юридичної особи.
  Крім того, змінами встановлюється, що передавальний акт або розподільчий баланс юридичної особи, що припиняється внаслідок злиття, приєднання, поділу або перетворення, може затверджуватися засновниками (учасниками) юридичної особи або органом, до повноважень якого належить прийняття рішення про припинення юридичної особи.
  ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Уряд збільшив строк обігу військових облігацій у два рази  Ще 3-4 місяці. Якщо війна затягнеться, доведеться підвищувати податки, - Марченко  Тільки гуманітарних та соціальних виплат Україні потрібно 5 млрд доларів щомісяця, - Марченко  Щодо обліку в контролюючих органах військових частин  Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?  На які підакцизні товари встановлено нульову ставку акцизного податку на період воєнного стану на території України?  Чи застосовують ФОП – «спрощенці» другої – четвертої груп РРО/ПРРО при здійснені роздрібної торгівлі у кіосках насінням на території сіл або селищ?  Фізособа надає послуги з перевезення для забезпечення потреб ЗСУ: чи оподатковується ПДФО відшкодована такій особі сума вартості пального?  У юрособи під час дії воєнного стану на користь військової адміністрації примусово вилучено основний засіб: чи здійснюється коригування фінансового результату до оподаткування?  Про оподаткування ПДВ операцій з постачання товарів оборонного призначення на період дії воєнного стану
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.