• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • На семінарі в Солом’янській ДПІ обговорювали основні питання по платі за землю
  Опубликовано: 2016-07-29 15:55:13

  Нещодавно в ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві проведено безкоштовний семінар на тему ««Податок на майно- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок та плата за землю».
  На семінарі були присутні Голова Громадської ради ГУ ДФС у м. Києві Нараєвська І Л., в.о.заступника начальника ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві Олійник Ю.О., начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Гоптар М.М. та начальник відділу адміністрування майнових податків і зборів з фізичних осіб Конопляна Т.В.
   Розпочала зустріч з платниками Голова Громадської ради Ірина Нараєвська, яка звернула увагу присутніх на плату за землю в 2016 році та нагадали, що плата за землю - це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Платниками земельного податку є, зокрема, власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування - земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.  Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.
           Також під час зустрічі учасникам нагадали, що відповідно до Податкового Кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Київська міська рада внесла зміни до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629  «Про  встановлення місцевих податків і зборів в м. Києві» та  затвердила Положення «Про плату за землю», яке набрало чинності з 01.01.2016 року.
  Відповідно до п.5 Положення «Про плату за землю» ставки земельного податку  становлять:
  - за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено та які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб та у постійному користуванні юридичних осіб державної та комунальної форми власності, , встановлюється в розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.
  -  за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, які перебувають у постійному користуванні юридичних осіб (крім державної та комунальної форми власності), встановлюється в розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки,.
  В.о.заступника начальника ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві Юлія Олійник розповіла платникам, що при виникненні будь яких питань, вони можуть звернутися з письмовим запитом до податкової інспекції та отримати відповідь у терміни встановлені  законодавством.
  Під час семінару також обговорювалися питання податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та транспортний податок.
  Фахівці податкової підкреслили важливість проведеного заходу та подякували усім присутнім
  Наприкінці, в теплій та дружній бесіди, були надані відповіді на запитання   учасників семінару.

  ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Налоговая уменьшит количество проверок бизнеса на 20%  В Кабмине предлагают повысить прожиточный минимум до 4200 грн в месяц  Щоб перейти на спрощену систему оподаткування з 2020 року, необхідно подати заяву не пізніше 16.12.2019 (включно)  У платіжному дорученні як «Платник» зазначено підприємство, а у полі «Призначення платежу» – прізвище працівника: чи має право на податкову знижку працівник?  Про форми фінансової звітності, які подають платники податку на прибуток підприємств за національними стандартами  Послуги з формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС надаються безкоштовно  Комісіонер – резидент надав послуги комітенту – нерезиденту з придбання товару на території України: оподаткування ПДВ  З 01.01.2020 змінюються реквізити бюджетних рахунків  Украина и Китай будут обмениваться телепрограммами  НКРЭКУ согласовала повышение тарифов Укрэнерго
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.