• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Власники переобладнаних транспортних засобів мають право на податкову знижку
  Опубликовано: 2017-03-20 12:23:06

  Звертаємо увагу, що громадяни, які у минулому році переобладнали свій транспортний засіб з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива, мають право включити до податкової знижки суму фактично сплачених коштів на таке переобладнання.
  Це передбачено статтею 166 Податкового кодексу України.
  Понесені витрати обов‘язково підтверджуються відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача).
  У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).
  Для отримання податкової знижки необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік до кінця поточного року.
  Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.
  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Коммерческий запуск 5G в Японии ожидается в 2020 году  Застосування РРО фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку  Відповідальність, що передбачена за неподання або несвоєчасне подання платником податків податкової звітності  Скарги платників податків: хто приймає рішення за результатами розгляду  Чи має право на податкову знижку фізична особа – підприємець, яка є найманою особою та отримує дохід у формі заробітної плати?  Головне управління ДФС у Дніпропетровській області прийняло участь у семінарі - практикумі для сільськогосподарських підприємств  Платники Дніпропетровщини підтримали українську армію майже на 900 млн.гривень  Розрахунок з бюджетом під час подання уточнюючого розрахунку із ПДВ  Отримати відповіді з питань оподаткування допомагає інформаційний сервіс фіскальної служби – ЗІР  Визначення типів об’єкта нерухомості при оподаткуванні податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.