• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Індивідуальні податкові консультації з 1 квітня надаються по-новому
  Опубликовано: 2017-03-20 12:46:33

  ДПІ у Центральному районі м.Дніпра роз’яснює, що з 01.04.2017 набуває чинності нова редакція статті 52 «Податкова консультація» Податкового кодексу України (згідно з Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» від 21.12.2016 №1797-VIII).
  Зокрема, скорочено термін надання контролюючими органами безоплатної податкової консультації за зверненням платників податків з 30 до 25 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом.
  При цьому, визначено обов’язкові вимоги до оформлення звернення платників.
  З 1 квітня поточного року звернення платників податків на отримання індивідуальної податкової консультації в письмовій формі повинно містити:
  найменування для юридичної особи або прізвище, ім’я, по-батькові для фізичної особи, податкову адресу, а також номер засобу зв’язку та адресу електронної пошти, якщо такі наявні;
  код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті);
  зазначення, в чому полягає практична необхідність отримання податкової консультації;
  підпис платника податків;
  дату підписання звернення.
  На звернення платника податків, що не відповідає цим вимогам, податкова консультація не надаватиметься, йому надсилатиметься відповідь у порядку та строки, передбачені Законом України "Про звернення громадян".

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  На Троещине появится завод по переработке мусора  Для звільнення від сплати земельного податку фізичній особі – власнику декількох земельних ділянок необхідно своєчасно подати заяву  В Україні діяльність з використанням реєстраторів розрахункових операцій здійснюють 120 тис. суб’єктів господарювання  За 11 місяців органи рибоохорони зафіксували порушень на 89,1 млн грн, – Держрибагентство  Сума заборгованості за фінансовим кредитом в іноземній валюті, яка анульована кредитором не включається до оподатковуваного доходу платника  Для звільнення від сплати земельного податку фізичній особі – власнику декількох земельних ділянок необхідно своєчасно подати заяву  До уваги платників ЄСВ  Оподаткування ПДВ в області кінематографії зазнало змін  На Донеччині надходження податку на доходи фізичних осіб перевищили 7,9 млрд гривень  Щодо продовження граничних строків для подання податкової декларації та заяв
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.