• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Митниками Донеччини виявлено порушення митних правил на 8,1 млн гривень
  Опубликовано: 2017-09-14 10:58:26

  Протягом січня-серпня 2017 року митниками Донеччини виявлено та задокументовано 80 порушень митних правил на загальну суму більше 8,1 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість виявлених правопорушень зросла більше ніж в 2 рази, а сума предметів правопорушень, за попередньою оцінкою, - більше ніж у 256 разів.
  Також, з початку року до відповідних слідчих органів Донецької та Харківської областей направлено 5 повідомлень про протиправні дії, що містять ознаки кримінальних правопорушень. За результатами розгляду кримінального провадження відносно громадянина Грузії по факту контрабандного перевезення особливо небезпечного наркотичного засобу судом винесений вирок, яким громадянин був засуджений. По іншим фактам здійснюються комплекс оперативно-пошукових заходів та ведеться досудове розслідування відповідними органами.
  Крім того, співробітниками митниці разом із іншими правоохоронними органами Донецької області в рамках операції «Рубіж-2017» проведено 7 спільних заходів, за результатом яких складено 8 протоколів про порушення митних правил з реально вилученими предметами на суму більше 31 тис. гривень. Традиційно, основними предметами правопорушень стали тютюнові вироби.
  Донецька митниця ДФС постійно проводить аналітично-пошукову роботу, направлену на забезпечення належних умов для ведення чесного бізнесу. Одним з методів протидії порушенням митного законодавства є взаємодія з відповідними органами іноземних держав. Так, протягом січня-серпня поточного року до митних органів близького та дальнього зарубіжжя направлено 44 запити, що  більше ніж в 7 разів перевищує торічні показники.
  До Держбюджету України протягом січня-серпня 2017 року митницею перераховано штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму більше 173 тис. гривень.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Украинские заробитчане из Польши перевели домой сумму более 3% ВВП Украины  Гройсман: в этом году продовольствия в Украине хватит для обеспечения безопасности  Украина и Македония обсудили перспективу введения безвиза  В США назвали условия предоставления Украине 500 млн долл. помощи в сфере безопасности  Сергій Савчук: Майже 400 млн євро інвестовано у нові теплові потужності на відновлюваних джерелах енергії за 3 роки в Україні  Публічна інформація: зміни до Типового порядку організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів ДФС  Електронна звітність: оновлено телефонний номер для отримання консультацій  З початку року роботодавці Дніпропетровщини спрямували на соціальні потреби 7,2 мільярда гривень ЄСВ  З початку року Центрами обслуговування платників Дніпропетровської області надано майже 200 тис. адміністративних послуг  Проблемні питання застосування антикорупційного законодавства обговорювались в Дніпропетровській обласній державній адміністрації
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.