• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Підсумки роботи слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Дніпропетровській області та резонансні приклади діяльності
  Опубликовано: 2018-10-10 15:30:33

  В прес-центрі ІА «МОСТ-Днепр» відбулася прес-конференція на тему: «Підсумки роботи з початку року і резонансні приклади діяльності ДФС Дніпропетровщини» за участі заступника начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Дніпропетровській області Наталія Письменна.
  Вона повідомила, що за результатами роботи за 9 місяців 2018 року до бюджету відшкодовано понад 24 мільйони гривень податків, зборів і обов’язкових платежів у кримінальних виробництвах, направлених до суду. У минулому році за вказаний період було відшкодовано 18 мільйонів гривень.
  Впродовж 9 місяців поточного року слідчими слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Дніпропетровській області проводилось досудове розслідування у 548 кримінальних провадженнях.
  «Завдяки діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області було встановлено, що директор одного з місцевих підприємств протягом 2016-2017 років ухилявся від сплати ПДВ, занижуючи фактурну вартість товарів при здійсненні імпортних операцій. А в подальшому ці товари реалізував фізичним особам без відображення в податковій звітності. Такі дії призвели до ухилення від сплати понад 1,2 мільйони гривень ПДВ. Оскільки збитки, завдані державі, відшкодовано в повному обсязі, до суду направлено кримінальну виробництво для звільнення вказаної особи від кримінальної відповідальності», - зазначила Наталія Письменна.
  Також, у серпні поточного року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області направлено до суду кримінальну виробництво за підозрою головного бухгалтера одного з теплопостачальних комунальних підприємств Дніпропетровської області за фактом ухилення від сплати податків на суму понад 13 мільйонів гривень.
  Встановлено, що вказане підприємство протягом 2017 року ухилялось від сплати податків шляхом включення до складу податкового кредиту сум податку на додану вартість на підстави недостовірних документів. В ході слідства, завдані державі збитки були відшкодовані в повному обсязі», - підкреслила вона.
  У напрямку протидії незаконному обігу підакцизних товарів, використання підроблених марок акцизного податку слідчими податкової міліції області в суд за 9 місяців поточного року направлено 19 кримінальних проваджень. Це більш, ніж в два рази проваджень в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Викриті нами злочинні групи виробляли і реалізували фальсифіковані горілчані вироби, в тому числі під виглядом відомих світових брендів, як в роздрібній торгівлі, так і через Інтернет. Вилучено обладнання, транспортні засоби, спирт, фальсифіковані лікеро-горілчані вироби на суму     3,5 мільйони гривень.
  Наталія Письменна додала, що робота слідчих податкової міліції Дніпропетровської області спрямована не тільки на збір доказів провини осіб в ухиленні від сплати податків, а й на наповнення бюджету.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.