• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • 30 вересня 2020 року граничний строк сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи
  Опубликовано: 2020-08-04 15:27:33

  Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2019 році 30 вересня 2020 року, відповідно до Закону України від 17 березня 2020 № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».
  Звертаємо увагу, що відповідно до п.126.1 ст.126 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), у разі якщо платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податку притягується до відповідальності у вигляді штрафу:
  - у разі затримки сплати до 30-ти календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;
  - у разі затримки сплати понад 30 календарних днів — у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.
  Крім того, п.п.129.1.3 п.129.1 ст.129  ПКУ передбачено, що після спливу встановлених ПКУ строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня.
  У разі самостійного нарахування суми грошового зобов’язання платником податків нарахування пені розпочинається після спливу 90 днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов’язання, визначеного ПКУ.

  Головне управління ДПС в Одеській області

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  До уваги платників земельного податку! Інформація про нормативну грошову оцінку земель розміщена на офіційному вебпорталі ДПС  Гроші на маски і антисептики для шкіл візьмуть з Фонду боротьби з Covid-19  Бизнес получил 8 млрд по программе Доступные кредиты 5-7-9% – Марченко  Оподаткування податком на доходи фізичних осіб при отриманні товарів зі знижкою  Боротьба з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом  Одещина: суб’єктами господарювання Одеської області з початку 2020 року прийнято 136 тис працівників на роботу  Закон України № 466 : нові правила надання податкових консультацій  Податковий календар на 22 вересня 2020 року  На пресконфернції про застосування суб’єктами господарювання реєстраторів розрахункових операцій  У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області проведено ознайомчу лекцію для студентів
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.