Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до п. 21 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307 із змінами порядок складання розрахунку коригування та його реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних аналогічний порядку, передбаченому для податкових накладних.
Виправлення помилок у графах податкової накладної, які не вплинули на кількісні/вартісні показники, зокрема у графі 3.2 (ознака імпортованого товару), у графі 4 (одиниця виміру, умовне позначення (українське), у графі 5 (одиниця виміру код), у графі 9 (код пільги), у графі 12 (код виду діяльності сільськогосподарського товаровиробника) розділу Б податкової накладної, здійснюється методом «сторно», тобто зазначаються зі знаком «–» показники рядка податкової накладної, що містять помилкове значення, та новим рядком зі знаком «+» зазначаються показники, які містять правильні значення.
При цьому в обох рядках розрахунку коригування зазначається причина коригування 104 та однакова група коригування.
Деякі особливості заповнення розрахунку коригування у разі виправлення помилок
Опубликовано: 2021-02-05 14:37:02
Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.
|
Новости рубрики:
Відсьогодні підвищується прожитковий мінімум: як зростуть виплати та пенсії
![]() Пільгове розмитнення авто закінчилося. До України встигли завезти 237 000 авто ![]() Україна шукає можливість реструктуризації зовнішнього боргу, – Bloomberg ![]() Відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду: що з декларуванням? Чи може спадкоємець отримати інформацію про джерела отриманих доходів з ДРФО – платників податків, у разі смерті фізособи? Дата виникнення податкових зобов’язань з акцизного податку при постачанні електричної енергії виробниками Щодо перерахування резиденту-комітенту виручки, що надійшла на рахунок резидента- комісіонера в іноземній валюті Чи застосовуються штрафні санкції до орендаря земельної ділянки за передачу її в суборенду, якщо плата за суборенду є вищою за орендну плату? Чи мають право платники при переході на єдиний податок за ставкою 2 відсотки здійснювати залік зустрічних однорідних вимог? Особливості декларування доходів ФОП – «спрощенцем», яка одночасно є «незалежником» |


