• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Time включив Тіхановську в список лідерів майбутнього
  2021-02-18 18:00:58

  Американський журнал TIME представив третій за рахунком список TIME 100 Next — список лідерів, “які формують майбутнє” в своїх сферах діяльності. Одним з них стала екскандидатка в президенти Білорусі Світлана Тіхановська, чия поразка на виборах в серпні 2020 року стала причиною протестів в країні, передає УНН.

  Деталі

  Список формується або за пропозицією відомих в тій чи іншій галузі діячів, або на думку редакції журналу. Тіхановську до TIME 100 Next вніс лідер венесуельської опозиції Хуана Гуайдо.

  Як написав Гуайдо, Тіхановська — “приклад опори і гідності для всіх, хто бореться за демократію у світі”. Він зазначив, що екскандидатка в президенти прагне до проведення вільних і прозорих виборів в Білорусі і звільнення політв’язнів.

  “Десятки тисяч людей висловили протест проти режиму, натхнені завзятістю, хоробрістю і сміливістю Тіхановської. У Білорусі люди пішли по шляху до демократії, і цей шлях може закінчитися тільки свободою”, — йдеться в матеріалі журналу.

  Доповнення

  Тіхановська — єдина представниця країн СНД в списку. У TIME 100 Next також увійшли голлівудська актриса Ана де Армас, виконавиця головної ролі в гучному серіалі “Хід Королеви” Аня Тейлор-Джой, радник з національної безпеки президента США Джо Байдена Джейк Салліван.

  Передісторія

  Після поразки на виборах у серпні 2020 року Тіхановська була змушена покинути країну і отримати притулок в Литві. Політик розповідала, що зробила це під тиском влади. У Білорусі проти неї порушено кримінальні справи за заклики до повалення конституційного ладу (ч. 3 ст. 361 КК Білорусії) і створення екстремістського формування і керівництва ним (ст. 361-2 КК Білорусії). СК республіки в жовтні оголосив Тіхановську в міждержавний розшук.

  Ілля Нежигай

  Источник: УНН

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.