• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • За січень 2021 року платники податків Одеського регіону зареєстрували 390 програмні РРО
  Опубликовано: 2021-02-22 08:59:48

  З початку року 235 суб’єктів господарювання Одещини, які здійснюють підприємницьку діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зареєстрували 390 програмних реєстраторів розрахункових операцій.
  Серед тих, хто зареєстрував програмні РРО:
  225 - фізичні особи – підприємці;
  10 - юридичні особи.
  Фізичними особами – підприємцями зареєстровано 278 програмних РРО, або 71%, юридичними особами – 112 програмних РРО або 29% від загальної кількості зареєстрованих програмних  РРО.
  В цілому ж, за серпень - грудень 2020 року 424 суб’єкта господарювання Одеського регіону зареєстрували  807 програмних РРО.
  В Головному управлінні ДПС в Одеській області нагадують, що платники податків при розрахунках зі споживачами починаючи з 01 серпня 2020 року поряд з традиційними РРО, тобто касовими апаратами, можуть застосовувати ПРРО, яке можна встановити на комп’ютер, смартфон чи планшет. З інформацією стосовно новацій застосування РРО та ПРРО можна ознайомитися в банері «Програмні РРО» за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.
  Також нагадуємо, що фахівці Головного управління ДПС в Одеській області щоденно з 14.00 до 15.00 години за номером телефоном0482 300 286 консультують з питань впровадження програмних РРО та щоп’ятниці з 11.00 до 12.00 години проводять сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Правила роботи платників єдиного податку в частині застосування РРО та програмних РРО з 01.01.2021 року» за номером телефон 048 705 99 50.

  Главное управление ГНС в Одесской области

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Україну хочуть перевести на нову податкову модель: у Зеленського роз'яснили деталі  Українцям хочуть збільшити пенсії за гроші меценатів  Задекларована праця має переваги як для роботодавця, так і для працівника  Чи застосовуються штрафні санкції за порушення законодавства по єдиному внеску у період воєнного стану в Україні?  За розміщення обладнання та приладів, що містять ртуть, сплачується екоподаток  У разі зміни узагальненої інформації про однотипні транспортні засоби правильно заповнюємо розд. 3 повідомлення за ф. № 20-ОПП  Умови, за яких дозволяється виробництво біоетанолу на акцизних складах, на яких здійснюється виробництво спирту етилового денатурованого  «Спрощенець» четвертої групи, який перейшов на третю групу зі ставкою 2% доходу, подає уточнюючу декларацію  До уваги юросіб – платників податку на нерухомість  Особливості заповнення ФОПом – «загальносистемником» звітності у разі застосування такою особою платіжного терміналу
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.