• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Intel збільшила виручку і планує прискорити темп впровадження інновацій при розробці чіпів
  Опубликовано: 2021-07-31 14:00:12

  Останнім часом Intel зазнає труднощів з освоєнням більш просунутих архітектур виробництва чіпів. Але незабаром це може змінитися. Генеральний директор Intel Пет Гелсінджер оголосив що «7-нанометрова технологія розвивається добре», і компанія готується оголосити новини про те, як вона «прискорює річний темп інновацій за допомогою нових досягнень у виробництві та компонуванні напівпровідників». Відповідні подробиці планується розповісти під час онлайн-трансляції, яка відбудеться в понеділок, 26 липня.

  Цей анонс відбувся одночасно з оголошенням фінансових результатів компанії за підсумками роботи в другому кварталі 2021 року. У звітному періоді фактичні показники компанії змогли перевершити прогнозні показники. Сукупна виручка склала $18,2 млрд, що на 2% перевищує показник аналогічного кварталу попереднього року. При цьому компанія з оптимізмом дивиться в майбутнє і підвищила свій прогноз річного доходу в 2021 році на $1 млрд – до $73,5 млрд. І відповідно до оновленого прогнозу, тепер компанія очікує приріст доходу в річному численні в порівнянні з 2020 роком.

  Прибуток Intel в останні кілька кварталів зростав, навіть незважаючи на часті затримки технологічного освоєння і фактичного виробництва чіпів як за нормами 10-нм, так і 7-нм техпроцесів. Це зростання було підтримано сплеском попиту як на персональні комп’ютери, так і на процесори для центрів обробки даних. Зростання попиту було викликано пандемією COVID-19, коли мільйони людей купували нові ноутбуки та комп’ютери для забезпечення можливості віддалено виконувати роботу або навчатися в умовах карантину. Також зросло використання хмарних сервісів.

  Минулий рік був бурхливим для Intel. Минулого літа компанія була змушена визнати, що вона суттєво відкладе запуск своєї майбутньої 7-нм архітектури для процесорів наступного покоління. Після ції новини звільнився директор компанії з апаратного забезпечення, доктор Венкат (Мурті) Рендучінтал, і відбулася заміна генерального директора Боба Свона Петом Гелсінджером.

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  22 сен, 15:00

  22 сен, 13:15

  22 сен, 10:30

  21 сен, 14:15

  21 сен, 09:15

  20 сен, 14:00

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.