• Main Page / Головна
  • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
  • Archive / АРХІВ
  • Contacts / Контакти
  • RSS feed
  • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
  • Нафта продовжує дешевшати, опустившись до двотижневого мінімуму
    2022-04-25 17:30:58

    Ціни на нафту в понеділок, 25 квітня, впали майже до двотижневого мінімуму, збільшивши втрати минулого тижня на тлі зростаючих побоювань про попит. Продовження карантину в Шанхаї через COVID-19 і потенційне підвищення ставок в США завдадуть шкоди глобальному економічному зростанню і попиту на паливо.

    Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

    Ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали 3,0%, до 103,50 доларів за барель. Ф'ючерси на американську нафту марки WTI впали на 3,0%, до 99,06 доларів за барель. Бенчмарки втратили майже 5% минулого тижня через проблеми з попитом.

    "Нафта знижується через зниження споживання в Китаї, в той час як Федеральна резервна система підвищує процентні ставки, щоб уповільнити економіку США", - заявив керуючий директор SPI Asset Management Стівен Іннес.

    Влада Шанхаю, що бореться зі спалахом COVID-19, звели загородження біля житлових будинків, що викликало новий суспільний резонанс з приводу блокування, через яку велика частина 25-мільйонного населення міста була змушена залишатися вдома.

    Голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл вказав, що питання про підвищення процентної ставки на півпункту "буде обговорюватися" на засіданні ФРС в травні, на якому буде схвалено наступне підвищення, яке, як очікується, буде серією в цьому році.

    Що стосується пропозиції, американські енергетичні компанії додають бурові установки для видобутку нафти і природного газу п'ятий тиждень поспіль на тлі високих цін і вимог уряду.

    У Європі російсько-Казахстанський каспійський трубопровідний консорціум (КТК) відновив експорт в повному обсязі з 22 квітня після майже 30-денних перебоїв у зв'язку з ремонтом одного з його ключових перевантажувальних споруд.

    Аналітики кажуть, що загострення ситуації навколо російського вторгнення в Україну може посилити тиск на ЄС з метою ввести санкції проти російської нафти, а ціни можуть зрости в кінці цього року.

    "Не очікується, що ціни на нафту впадуть нижче 90 доларів за барель через перспективи потенційної заборони ЄС на російську нафту", - сказав Хіроюкі Кікукава, генеральний менеджер з досліджень Nissan Securities.

    ЄС готує "розумні санкції" проти імпорту російської нафти, повідомила The Times в понеділок з посиланням на виконавчого віце-президента Єврокомісії Валдіса Домбровскіса.

    Росія є найбільшим постачальником газу в Європу і другим за величиною експортером нафти у світі після Саудівської Аравії.

    На думку деяких аналітиків, перемога Еммануеля Макрона на президентських виборах у Франції також може підтримати ціни на нафту.

    "Я очікую, що Лондон буде купувати нафту, оскільки він активно підтримує нафтове ембарго Європейського Союзу", - сказав Іннес з SPI Asset.

    ОЛЕКСАНДР БІЛОУС

    Інф. rbc.ua

    e-finance.com.ua

    Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

    WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

    WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

    OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    E-FINANCE.COM.UA
    E-mail: info@e-finance.com.ua

    © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
    Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
    When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.