• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • МХП доставив понад 180 тонн гуманітарної допомоги з ЄС
  Опубликовано: 2022-05-20 16:00:03

  Благодійний фонд "МХП-Громаді" спільно з БФ "СпівДія" доставили понад 180 тонн гуманітарної допомоги з країн Європи. Про це повідомляє пресслужба фонду "МХП-Громаді", передає УНН.

  Цитата

  "Гуманітарну допомогу було передано в громади Донеччини, Запоріжжя, Київщини, Дніпропетровщини, Одещини та Львівщини", - уточнили у фонді.

  Співпраця двох фондів покликана підсилити один одного і разом допомогти українцям, які через війну залишили свої домівки в пошуках порятунку, зазначили у "МХП-Громаді". Тож днями у Львові між представниками "МХП - Громаді" та "СпівДія" було підписано Меморандум про Співпрацю та партнерство.

  Головною метою Меморандуму є консолідація зусиль партнерів для подолання наслідків російської агресії і захисту прав і свобод громадян України, інформують у "МХП-Громаді".

  "Бажаючи захисту прав та інтересів громадян України, враховуючи прагнення цивільних осіб до активної участі у національному спротиві, домовлено про багатовекторну діяльність сторін, що реалізовуватиметься шляхом організації та проведення спільних заходів і проектів, обміну інформацією", - процитували у фонді підписаний документ.

  За підсумками підпису меморандуму представники фондів обговорили можливість розвитку нових освітніх напрямів роботи, які мають на меті заповнення прогалин у навчанні дітей і психолого-емоційну допомогу особам, що постраждали від війни.

  "Співпраця між благодійними організаціями зараз дуже важлива і дозволить бути більш ефективними та координувати зусилля великої кількості волонтерів, а найголовніше – охопити допомогою тих, хто цього найбільше потребує в умовах війни і наблизити день перемоги", - заначив директор департаменту корпоративної соціальної відповідальності МХП Павло Мороз.

  Додамо

  Попри те, що МХП вийшов на довоєнний рівень експорту, компанія постійно допомагає як армії, так і всім українцям: З 24 лютого МХП передало на допомогу країні (за даними на середину квітня) - 12 млн дол.

  Зокрема, нещодавно завдяки тісній співпраці громадської організацій Fundacja Rozwoju Regionów та Фонду "МХП-Громаді" в Україну вдалося перевезти в Україну понад 350 тонн картоплі, а котики-переселенці отримали 300 кг корму.

  Довідка

  МХП - провідний виробник курячого м'яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів ("Наша Ряба"). Засновник компанії - Юрій Косюк.

  Ірина Макаренко

  Джерело: УНН

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.