• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Україна очікує великий врожай кукурудзи, але продажі наберуть обертів лише у другій половині зими
  2023-12-01 18:00:42

  Унікальний аграрний сезон в Україні відзначається не лише рекордним урожаєм кукурудзи, але й повільними темпами експорту та відсутністю ініціативи виробників щодо продажу зерна за поточними цінами. Про це повідомив Юрій Гаврилюк, директор консалтингово-аналітичної компанії Barva Invest, під час конференції "Розвиток попри війну: зерно і переробка".

  Великі системні холдинги та компанії, які заздалегідь планують продажі та логістику, відмінно справляються з викликами сезону. У той час як дрібні компанії відкладають продажі, розглядаючи зерно як тверду валюту. Це затримує торгові компанії в плануванні своєї діяльності та спричиняє повільні темпи експорту.

  В цьому сезоні Україна очікує урожай кукурудзи у розмірі 31,4 млн тонн, з перехідними запасами майже 3 млн тонн. Гаврилюк вказав, що це велика заслуга добре організованого експорту навіть у воєнний період. Попри це, перехідні залишки не надто тиснуть на ринок.

  Однак головне питання на майбутнє — це скільки Україна зможе експортувати. Barva Invest вважає, що пропозиція залишиться обмеженою, а посилення продажів відбудеться лише у другій половині зими, коли обставини можуть бути більш сприятливими.

  "Очевидно, що в цьому сезоні буде знову 'озима' кукурудза, знову будемо її збирати до березня-квітня. Це скоріш вимушений захід. Але і погода нам не буде поки що допомагати, тому що очікуються все-таки снігопади", — підкреслив Юрій Гаврилюк.

  За прогнозами експертів USDA, врожай кукурудзи в Україні у 2023/24 маркетинговому році складе 29,5 млн тонн, що є зростанням на 1,5 млн тонн. Прогнозований експорт зрос на 0,5 млн тонн — 20 млн тонн, а кінцеві запаси можуть збільшитися на 1 млн тонн до 6,43 млн тонн.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.