• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Мэр Полтавы игнорирует требования общины отчитываться
  Опубликовано: 2014-06-04 12:57:15

  У неділю полтавці підтримали ініціативу мешканців сходу та заходу країни — отримати звіт від влади за 100 днів роботи. Попри грози, городяни громадою зібрались на площі міста та схвалилиідеюналагодити діалог між владою та суспільством.

  В такий спосіб Полтава долучились до всеукраїнської кампанії"Громадяни вимагають звіту уряду!", організованої  Громадським сектором Євромайдану зі збору запитань до влади та передали свої запитання до очільників країни.

  Питання прозорої діяльності, звітності уряду перед громадою звучить для полтавців особливо гостро, оскільки вже понад 4 роки вони безрезультатно вимагають звіту від міського голови – Олександра Мамая. Всі вимоги городян публічно відзвітувати громаді, мер ігнорує, хоча за словами прокурора області 80% скарг полтавців – скарги на міського голову!

  Олеся Торська, кореспондент полтавського видання розповідає: «Звітність влади перед громадою – це форма контролю, яку потрібно всіляко розвивати. Полтавці доволі стримані— навіть спостерігаючи за порушеннями, вони ніяковіють від думки, що можнаобуритися вголос. У Полтаві є "особливо важкий випадок" – це міський голова, що не зважає навіть на публічний осуд. У багатої аграрної області багато спокус, тому для Полтави звіт влади перед громадою – це особливо актуально. Тільки постійний контроль, в ідеалі – активістами фахівцями зможе якось змінити ганебну систему зловживань і корупції».

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Польша купит американские ракетные системы за $414 млн  В Киеве парковочные площадки будут продавать через ProZorro  В НБУ объяснили расширение дефицита торгового баланса Украины  Государство обоснованно инвестирует в аграрную продукцию с высокой добавленной стоимостью – Нестеров  Аграрні розписки - нові можливості для кредитних спілок  Юрособа, яка здійснює видобуток корисних копалин для забезпечення власних потреб, не може бути платником єдиного податку  Туристична діяльність: визначення дати виникнення податкових зобов’язань з ПДВ та податкового кредиту у туристичного оператора  Право на застосування податкової знижки при переобладнанні транспортного засобу  Автоматизована обробка відомостей про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, які подані в електронному вигляді  У січні завдяки роботі слідчих ГУ ДФС у Дніпропетровській області до бюджету відшкодовано майже 35 млн гривень
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.