• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Боротьба за офіційну виплату заробітної плати – справа кожного громадянина
  Опубликовано: 2014-10-30 08:12:14

   Днями в ДПІ у Солом’янському ГУ Міндоходів у м. Києві було проведено зустріч заступника начальника Наталі Роговенко із представником газети «Справжня бухгалтерська газета» на тему, яка завжди є актуальною: «Легалізація заробітної плати».
   На зустрічі Наталя Роговенко повідомила, що податкова інспекція працює над легалізацією заробітної праці, над виведенням заробітної плати з тіні.
   З метою усунення причин, які створюють передумови для мінімізації заробітної плати та призводять до скорочення надходжень до бюджету цього податку, протягом 2014р. проводилась активна робота щодо недопущення зменшення розмірів оплати праці, виплати її «в конвертах» та скорочення відрахувань до бюджету.
   Заступник начальника розповіла, що за рахунок індивідуально-роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарської діяльності 108 підприємств підвищили фонд оплати праці, перерахування податку на доходи фізичних осіб у вересні 2014 р. збільшились на 116,5 тис. грн.
   Під час засідань з керівниками підприємств проводиться роз’яснювальна робота, за наслідками якої звертається увага на необхідність дотримуватись трудового законодавства та законодавства про оплату праці, а також наголошується на своєчасній виплаті зарплатні найманим працівникам.
   Також Наталя Іванівна звернула увагу на питання погашення заборгованості із заробітної плати та повідомила: «За результатами проведеної роботи по погашенню заборгованості по заробітній платі протягом січня-вересня 2014р. підприємствами-боржниками погашено заборгованість по заробітній платі у розмірі 8,3 млн. грн. та перераховано до бюджету ПДФО у сумі 1,9 млн. грн.».
   «Через байдужість самих громадян та бездіяльність кожен втрачає свою соціальну гарантію, а саме  трудову пенсію, нарахування за час щорічної відпустки, допомогу з тимчасової непрацездатності у випадку хвороби та інше. Лише спільними діями можливо подолати проблему «зарплати в конвертах», - зауважила заступник начальника.
   На закінчення зустрічі Наталя Роговенко наголосила, що громадяни можуть повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників податкової та митної служб, можливі корупційні дії з їхнього боку, оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають в процесі адміністрування податків, або ж під час митного оформлення за номером «Пульсу» (044) 284-00-07.
  ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Минимальную зарплату в Украине повысят в три этапа до 6,5 тысяч гривен  Готівкові розрахунки: порушники Донеччини сплатили до бюджету більше півтора мільйона гривень  Протягом січня-липня 2020 року платники податків Одещини сплатили 6,9 млрд грн ПДФО  Затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (РРО)  У ДПС затверджено HR-стратегію для проведення цілісної та систематичної реформи у сфері управління персоналом  Про справляння плати за землю фізособами – нерезидентами  Повідомити про порушення податкового законодавства можна на електронну скриньку  Надходження ЄСВ за сім місяців 2020 року на 253,4 млн гривень перевищили минулорічний показник  Набрав чинності Закон України, яким регулюється діяльність щодо організації та проведення азартних ігор  Затверджено Порядок надання ДПС України інформації з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про доходи фізичних осіб на запити Міністерства фінансів України
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.