• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Боротьба за офіційну виплату заробітної плати – справа кожного громадянина
  Опубликовано: 2014-10-30 08:12:14

   Днями в ДПІ у Солом’янському ГУ Міндоходів у м. Києві було проведено зустріч заступника начальника Наталі Роговенко із представником газети «Справжня бухгалтерська газета» на тему, яка завжди є актуальною: «Легалізація заробітної плати».
   На зустрічі Наталя Роговенко повідомила, що податкова інспекція працює над легалізацією заробітної праці, над виведенням заробітної плати з тіні.
   З метою усунення причин, які створюють передумови для мінімізації заробітної плати та призводять до скорочення надходжень до бюджету цього податку, протягом 2014р. проводилась активна робота щодо недопущення зменшення розмірів оплати праці, виплати її «в конвертах» та скорочення відрахувань до бюджету.
   Заступник начальника розповіла, що за рахунок індивідуально-роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарської діяльності 108 підприємств підвищили фонд оплати праці, перерахування податку на доходи фізичних осіб у вересні 2014 р. збільшились на 116,5 тис. грн.
   Під час засідань з керівниками підприємств проводиться роз’яснювальна робота, за наслідками якої звертається увага на необхідність дотримуватись трудового законодавства та законодавства про оплату праці, а також наголошується на своєчасній виплаті зарплатні найманим працівникам.
   Також Наталя Іванівна звернула увагу на питання погашення заборгованості із заробітної плати та повідомила: «За результатами проведеної роботи по погашенню заборгованості по заробітній платі протягом січня-вересня 2014р. підприємствами-боржниками погашено заборгованість по заробітній платі у розмірі 8,3 млн. грн. та перераховано до бюджету ПДФО у сумі 1,9 млн. грн.».
   «Через байдужість самих громадян та бездіяльність кожен втрачає свою соціальну гарантію, а саме  трудову пенсію, нарахування за час щорічної відпустки, допомогу з тимчасової непрацездатності у випадку хвороби та інше. Лише спільними діями можливо подолати проблему «зарплати в конвертах», - зауважила заступник начальника.
   На закінчення зустрічі Наталя Роговенко наголосила, що громадяни можуть повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників податкової та митної служб, можливі корупційні дії з їхнього боку, оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають в процесі адміністрування податків, або ж під час митного оформлення за номером «Пульсу» (044) 284-00-07.
  ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  У США висловили підтримку Україні у боротьбі з корупцією  Приріст ПДФО з доходів громадян Донеччини склав більше 2 мільярдів гривень  До уваги платників! З 01.01.2020 змінюються реквізити бюджетних рахунків  Платники Дніпропетровщини з початку року перерахували до бюджетів усіх рівнів та єдиного внеску понад 71 мільярд гривень  Про права на податкову знижку та користування електронними сервісами ДПС йшлося на лекції для студентів  Умови, за яких адвокатське бюро (об’єднання) може бути платником єдиного податку третьої групи  У нас є всі можливості, аби забезпечити повноту надходжень до бюджету у грудні і по року в цілому, - Сергій Верланов  Тимчасове ввезення та тимчасове вивезення за межі митної території України товарів з метою ремонту: що з ПДВ?  Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»  Знижка у вигляді бонусів, які надходять на телефонні рахунки невизначеного кола платників, не є оподатковуваним доходом
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.