• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Сплату податків можна розстрочити
  Опубликовано: 2015-05-29 13:20:24

  З початку 2015 року ДПІ у Кіровському районі  м. Дніпропетровська з платниками податків укладено 53 договори про розстрочення грошових зобов'язань та податкового боргу на суму 1,1 млн..грн.  

  Своєчасно виконати свої обов'язки перед бюджетом, платники податків можуть застосувавши процедуру розстрочення грошових зобов'язань. Розстрочення податкових зобов'язань - це можливість для платника податків перенести не лише термін сплати основної суми того чи іншого податку, а й вберегти своє підприємство від нарахування штрафних санкцій. Отже, для отримання розстрочки платнику необхідно звернутися до податкової інспекції з письмовою заявою, в якій зазначити суму податку, збору, штрафних (фінансових) санкцій (штрафів), пені, сплату яких необхідно розстрочити, а також строк розстрочення (чи відстрочення) та періоди сплати.

  Підставою для розстрочення грошових зобов'язань платника податків є надання ним достатніх доказів існування обставин, що свідчать про наявність загрози виникнення податкового боргу, а також економічного обґрунтування щодо подальшого погашення розстроченого платежу.

  Якщо протягом 60 днів платник не погасив суму податкового боргу, орган Державної фіскальної служби звертається до суду щодо надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі. На підставі рішення суду орган Державної фіскальної служби здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків, а також здійснює продаж майна платника податків на публічних торгах та/або через торгівельні організації.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Заповнення податкової декларації ФОП - платника єдиного податку у разі зміни протягом року групи платника єдиного податку  Частные облгазы начали платить за использование государственных газовых сетей — Кистион  Виправлення помилки при заповненні уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ  А за воду доведеться платити  Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника  ПДФО з доходу, наданого у негрошовій формі або виплаченого готівкою сплачується протягом трьох банківських днів з дня виплати такого доходу  У разі несплати податкового боргу виникає право податкової застави на майно  Відповідальність за неподання (несвоєчасне подання) податкової звітності  Повідомлення про прийняття працівника на роботу - до початку роботи працівника  Нотаріуси мають правильно відображати в звітності отримання громадянами спадщини
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.