• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Де найдорожча і найдешевша оренда житла: рейтинг європейських столиць
  Опубликовано: 2022-01-03 14:00:24

  Середня вартість оренди однокімнатної квартири в центральних районах європейських столиць — 925 доларів. Однак ціни між різними країнами Європейського регіону можуть відрізнятися в рази, в залежності від географічного положення, платоспроможного попиту і рівня життя громадян.

  За скільки можна орендувати однокімнатну квартиру (квартиру з однією спальнею) в місяць у столицях Європи, розповідає РБК-Україна Realty.

  Найдорожчі й дешеві європейські столиці

  Найдорожче орендувати квартиру в Лондоні, Дубліні та Амстердамі, а Київ займає 23 місце в рейтингу з 37 міст.

  Власники квартир виставляють ціни на оренду житла в залежності від попиту. Але в кожному місті на вартість впливають різні фактори, наприклад, економічний і соціальний добробут, популярність міста серед туристів і бізнесу, сезонність. Зараз додався фактор пандемії COVID-19. Як в Україні, так і в Європі триває тенденція зростання популярності заміських будинків, від цього ціна на оренду квартир в центрі зростає повільно або знижується.

  Найдорожчою європейською столицею за даними на жовтень 2021 року виявився Лондон — середня ціна оренди однокімнатної квартири 2310 доларів. На другому місці Дублін — 1952 долари, на третьому — Люксембург — 1819 доларів.

  Рейтинг столиць з найдешевшим житлом для оренди очолює Стамбул — 231 долар, потім Скоп’є — 285 доларів, а третє з кінця Сараєво — 296 доларів.

  Київ потрапляє в середній ціновий сегмент — орендні ставки в центрі стартують від 500 доларів, середня вартість — 620 доларів за оренду однокімнатної квартири.

  Варіанти з оптимальним співвідношенням ціна/якість

  Якщо Лондон і Дублін здаються занадто дорогими, в Східній Європі є маса варіантів, квартири в яких коштують значно дешевше і надають комфортні умови для проживання. Наприклад, Оренда квартири в Празі в середньому обійдеться в 809 доларів, а в Таллінні — 651 долар.

  Найбільш комфортним містом для проживання вважається Відень, що десятий рік поспіль очолює рейтинг найсприятливіших для життя міст світу, за даними консалтингового агентства Mercer. Оренда квартири у Відні вище, ніж в інших столицях сусідніх європейських країн — 1044 долари на місяць.

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.