• Main Page / Головна
 • Newsline / СТРІЧКА НОВИН
 • Archive / АРХІВ
 • Contacts / Контакти
 • RSS feed
 • This online newspaper has been in publication since September 9, 2005
 • Деколювання сувенірної продукції: процес, техніка та особливості
  2023-11-19 17:45:16

  Деколювання – це мистецтво нанесення зображень на різноманітні поверхні, включаючи скло, кераміку, метал, пластик та інші матеріали. У світі сувенірів цей метод використовується для створення унікальних, персоналізованих та естетичних виробів. Давайте розглянемо, що таке деколювання, або як його ще називають деколь, та як саме цей процес виконується.

  Що таке деколювання сувенірної продукції?

  Це метод нанесення зображення на поверхню за допомогою спеціальних фарб та технік обробки. Цей процес дозволяє створювати яскраві, деталізовані малюнки або текст на виробах різного призначення. Сувенірна продукція або промо продукція з логотипом компанії, така як чашки, келихи, магнітики, може бути прикрашена за допомогою деколювання для надання унікальності та естетичного вигляду.

  1. Підготовка зображення
  Перший крок у деколюванні – підготовка зображення. Воно може бути створене вручну, скановане з фотографії або розроблене у графічних програмах. Важливо враховувати розмір та формат зображення, оскільки воно буде відображено на поверхні виробу.

  2. Виготовлення декольованої плівки
  Далі необхідно створити декольовану плівку з виготовленого зображення. Це може виконуватись за допомогою спеціальних друкуючих установок або перенесенням зображення на плівку за допомогою терміналів.

  3. Підготовка поверхні виробу
  Поверхню виробу, на яку буде наноситися зображення, попередньо очищають та обробляють спеціальними розчинами для поліпшення адгезії фарби. Можна замовити чашки оптом і зробити на них деколь з зображенням логотипу компанії.

  4. Нанесення зображення
  Декольована плівка з зображенням накладається на поверхню виробу. Застосовується тепло та тиск для передачі зображення на виріб.

  5. Фінальна обробка
  Після того, як зображення передане на виріб, виконується фінальна обробка. Це може включати висушування фарби, обробку високою температурою для закріплення зображення або нанесення захисного покриття.

  Особливості деколювання сувенірної продукції

  Декольтування дозволяє використовувати різні кольори фарб, створювати деталізовані та живописні зображення на сувенірних виробах. Цей метод дає можливість реалізувати індивідуальні замовлення, створювати персоналізовані сувеніри з власними зображеннями або написами. Деколь забезпечує міцність та стійкість зображення на поверхні виробу, що дозволяє зберігати яскравість та чіткість протягом тривалого періоду.

  Оскільки ця техніка дозволяє перетворити звичайні сувеніри на унікальні та естетично привабливі вироби, цей процес забезпечує багато можливостей для створення яскравих, персоналізованих сувенірів, що залишаються незабутніми подарунками.

  e-finance.com.ua

  Увага!!! При передруку матеріалів з E-FINANCE.COM.UA активне посилання (не закрите в теги noindex або nofollow, а саме відкрите!!!) на портал "Фінансові новини E-FINANCE.COM.UA" обов'язкове.

  WARNING! When reprinting materials from E-FINANCE.COM.UA, it is mandatory to include an active link (not closed in noindex or nofollow tags) to the portal "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" that remains open.

  WARNUNG!!! Beim Nachdruck von Materialien von E-FINANCE.COM.UA ist ein aktiver Link (nicht geschlossen in Noindex- oder Nofollow-Tags, sondern offen!!!) zum Portal „Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA“ obligatorisch.

  OSTRZEZENIE!!! Podczas przedrukowywania materialow z E-FINANCE.COM.UA, aktywny link (nie zamkniety w tagach noindex lub nofollow, ale raczej otwarty!!!) do portalu "Finansovi novony E-FINANCE.COM.UA" jest obowiazkowy.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  E-FINANCE.COM.UA
  E-mail: info@e-finance.com.ua

  © E-FINANCE.COM.UA. Усі права захищені. При використанні інформації в електронному вигляді активне посилання на e-finance.com.ua є обов'язковим. Думки авторів можуть збігатися з позицією редакції. За зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Права на інформацію належать e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Alle Rechte vorbehalten.
  Bei der Nutzung von Informationen in elektronischer Form ist ein aktiver Hyperlink zu e-finance.com.ua erforderlich. Die Meinungen der Autoren stimmen möglicherweise nicht mit der redaktionellen Haltung überein. Für den Inhalt der Anzeigen ist der Werbetreibende verantwortlich. Die Informationsrechte liegen bei e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. All rights reserved.
  When utilizing information in electronic format, an active hyperlink to e-finance.com.ua is required. The opinions of the authors may not align with the editorial stance. The advertiser is responsible for the content of advertisements. Information rights belong to e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Podczas korzystania z informacji w formacie elektronicznym wymagane jest aktywne hiperłącze do e-finance.com.ua. Opinie autorów mogą nie pokrywać się ze stanowiskiem redakcji. Za treść ogłoszeń odpowiada reklamodawca. Prawa informacyjne należą do e-finance.com.ua.

  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном формате активная гиперссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. Рекламодатель несет ответственность за содержание рекламных объявлений. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.