• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ
  • Финансисту
  • Бухгалтеру
  • Малому бизнесу
  • Аналитика
  • Реклама
  • Контакты
  • RSS feed
  • Издается с 9 сентября 2005 года
  • В який термін контролюючий орган розглядає заяву та надає дозвіл на перевантаження товарів, що переміщуються у митному режимі транзиту, з одного транспортного засобу на інший?
    Опубликовано: 2015-09-17 09:32:31

    Частинами 1, 2 ст. 96 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями встановлено, що перевантаження товарів, які переміщуються у митному режимі транзиту, з одного транспортного засобу на інший допускається з дозволу контролюючого органу, в зоні діяльності якого проводиться перевантаження. Разом з тим якщо перевантаження може бути здійснене без порушення митних пломб та інших засобів забезпечення ідентифікації, таке перевантаження допускається без дозволу, але з попереднім інформуванням контролюючого органу.

    Порядок виконання митних формальностей при здійсненні транзитних переміщень затверджений наказом Міністерства фінансів України від 09.10.2012 № 1066, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19.12.2012 за № 2120/22432 (далі – Порядок 1066).

    При цьому, оскільки термін розгляду заяви на отримання дозволу на перевантаження товарів з одного транспортного засобу на інший законодавчо не встановлено, такий дозвіл надається контролюючим органом у мінімально можливий термін.

    ДПІ у Дарницькому районі ГУ ФС у м. Києві

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    Новости рубрики:


    В Україні змінюють формулу прожиткового мінімуму



    Закон про накопичувальну пенсію повинен бути ухвалений вже цього року – Гетманцев



    Про розміри ставок, які встановлені для юридичних осіб – платників єдиного податку четвертої групи



    Нагадування ФОП – «спрощенцям» першої – другої груп про відповідальність за несплату авансового внеску з єдиного податку



    Чи потрібно платнику після отримання квитанції, в якій зазначено фіскальний номер, закріпити цей фіскальний номер в ПРРО?



    До уваги платників рентної плати



    ФОП – платник єдиного податку першої групи має право надавати послуги з манікюру, педикюру, візажу, косметології та масажу за певних умов



    Виготовлення алкогольних напоїв здійснюється малими виробництвами виноробної продукції за наявності відповідної ліцензії



    Чи є платником податку на нерухомість фізособа, яка має право власності на нежитлове приміщення як ФОП?



    Щодо повернення переплати з ПДФО, яка виникає за наслідками проведення податковим агентом річного перерахунку сум доходу фізособи




    E-FINANCE.COM.UA
    Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
    Тел.: +380-50-441-7388

    bigmir)net TOP 100
    Яндекс.Метрика

    Яндекс цитирования
    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.