• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ
  • Финансисту
  • Бухгалтеру
  • Малому бизнесу
  • Аналитика
  • Реклама
  • Контакты
  • RSS feed
  • Издается с 9 сентября 2005 года
  • Чи звільняється юридична особа — платник єдиного податку від сплати орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
    Опубликовано: 2015-09-23 10:51:46

    Нікопольська ОДПІ повідомляє, що перелік податків і зборів, від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з яких звільняються платники єдиного податку, наведено у п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу. Зокрема, платники єдиного податку не є платниками податку на майно (в частині земельного податку), але за умови, що земельні ділянки використовуються платниками єдиного податку третьої групи для провадження господарської діяльності, платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва.

    Водночас слід зазначити, що відповідно до пп. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу плата за землю — це обов’язковий платіж, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

    При цьому звільнення суб’єктів господарювання, що застосовують спрощену систему оподаткування, від сплати орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності чинним законодавством не передбачено.

    Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

    Новости рубрики:


    Донеччина: для податкової служби не має виключень при перевірках на ринку підакцизних товарів



    Денег на пенсии не хватает. Как можно решить проблему



    Встановлено тимчасовий коефіцієнт рентабельності для гірничодобувних підприємств у 2021 році



    За березень 2021 року необхідно подавати оновлену декларацію акцизного податку



    Затверджено Порядок ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та ЄСВ



    Перелік транспортних засобів, які підлягають оподаткуванню у 2021 році



    Яким чином можна отримати інформацію про банківські реквізити для сплати рентної плати за воду до бюджету?



    Офіційна заробітна плата - соціальний захист майбутнього



    Об’єднана звітність з ПДФО та єдиного внеску: деякі особливості заповнення додатків



    З початку 2021 року ДПС опрацьовано 635 запитів на отримання публічної інформації




    E-FINANCE.COM.UA
    Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
    Тел.: +380-50-441-7388

    bigmir)net TOP 100
    Яндекс.Метрика

    Яндекс цитирования
    © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.