• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Центр обслуговування платників –швидке вирішення проблемного питання
  Опубликовано: 2015-10-05 11:07:15

  Сьогодні пріоритетами податкової політики є стимулювання добровільної сплати податків та сприяння стабільним надходженням платежів до бюджету, виходячи з того, що для платників виконання зобов’язань перед державою має стати комфортним і необтяжливим.

  Відтак, спрощено процедуру отримання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг, перехід на рівень партнерських відносин з бізнесом, тощо. Всі ці орієнтири об’єднали в собі створені центри обслуговування платників при територіальних органах Державної фіскальної служби.

  В минулому лишились нескінченні черги, особливо в період надання звітності, а тим більше під час річного декларування доходів, метушня, напруга та безмежні походи кабінетами  в пошуках конкретних відповідей, а також іншої корисної інформації для вирішення різноманітних питань стосовно належного ведення господарської діяльності, окремих питань щодо оподаткування для представників бізнесу та пересічних громадян.    

    Послуги, що надаються у центрі обслуговування платників ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві стосуються, зокрема, консультативної допомоги платникам податків у оформленні заяв, заповненні податкової звітності; надання інформації про реквізити рахунків для зарахування платежів до бюджетів, ставки податків та роз’яснень з питань оподаткування (усних, телефонному режимі); надання платникам податків інформації про стан розрахунків з бюджетами; надання безкоштовного програмного забезпечення для формування та подання податкової звітності в електронному вигляді (отримання ключів електронного цифрового підпису).

  Також з метою інформування платників про зміни в податковому законодавстві, єдиного соціального внеску проводиться розповсюдження брошур, буклетів, пам’яток та іншої друкованої продукції про сплату податків; прийняття звітних та інших документів платників податків; надання публічної інформації, тощо.

  На сьогодні не можливе уявлення повноцінної діяльності податкової служби без роботи Центрів обслуговування платників, які є прикладом поваги держави до власних громадян.

  Тож, чекаємо Вас за адресою: м. Київ, пров. Політехнічний, 5а.

  ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Зеленский заявил, что на утепление домов пустят 300 млрд грн  Які встановлені строки сплати акцизного податку?  До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи: суми, що не включаються до складу доходу  Умови визнання господарських операцій контрольованими  Як здійснюється розстрочення (відстрочення) податкового боргу платника податків?  Відповідальність фізичної особи – підприємця за несплату (неперерахування) єдиного внеску  Платники податків, які подають фінансову звітність до органів ДПС  Підстави для анулювання реєстрації платника ПДВ  Податкова знижка на витрати за сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя (недержавного пенсійного забезпечення)  Алгоритм дій у разі зміни даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.