• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Центр обслуговування платників –швидке вирішення проблемного питання
  Опубликовано: 2015-10-05 11:07:15

  Сьогодні пріоритетами податкової політики є стимулювання добровільної сплати податків та сприяння стабільним надходженням платежів до бюджету, виходячи з того, що для платників виконання зобов’язань перед державою має стати комфортним і необтяжливим.

  Відтак, спрощено процедуру отримання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг, перехід на рівень партнерських відносин з бізнесом, тощо. Всі ці орієнтири об’єднали в собі створені центри обслуговування платників при територіальних органах Державної фіскальної служби.

  В минулому лишились нескінченні черги, особливо в період надання звітності, а тим більше під час річного декларування доходів, метушня, напруга та безмежні походи кабінетами  в пошуках конкретних відповідей, а також іншої корисної інформації для вирішення різноманітних питань стосовно належного ведення господарської діяльності, окремих питань щодо оподаткування для представників бізнесу та пересічних громадян.    

    Послуги, що надаються у центрі обслуговування платників ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві стосуються, зокрема, консультативної допомоги платникам податків у оформленні заяв, заповненні податкової звітності; надання інформації про реквізити рахунків для зарахування платежів до бюджетів, ставки податків та роз’яснень з питань оподаткування (усних, телефонному режимі); надання платникам податків інформації про стан розрахунків з бюджетами; надання безкоштовного програмного забезпечення для формування та подання податкової звітності в електронному вигляді (отримання ключів електронного цифрового підпису).

  Також з метою інформування платників про зміни в податковому законодавстві, єдиного соціального внеску проводиться розповсюдження брошур, буклетів, пам’яток та іншої друкованої продукції про сплату податків; прийняття звітних та інших документів платників податків; надання публічної інформації, тощо.

  На сьогодні не можливе уявлення повноцінної діяльності податкової служби без роботи Центрів обслуговування платників, які є прикладом поваги держави до власних громадян.

  Тож, чекаємо Вас за адресою: м. Київ, пров. Політехнічний, 5а.

  ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Відсьогодні підвищується прожитковий мінімум: як зростуть виплати та пенсії  Пільгове розмитнення авто закінчилося. До України встигли завезти 237 000 авто  Україна шукає можливість реструктуризації зовнішнього боргу, – Bloomberg  Відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду: що з декларуванням?  Чи може спадкоємець отримати інформацію про джерела отриманих доходів з ДРФО – платників податків, у разі смерті фізособи?  Дата виникнення податкових зобов’язань з акцизного податку при постачанні електричної енергії виробниками  Щодо перерахування резиденту-комітенту виручки, що надійшла на рахунок резидента- комісіонера в іноземній валюті  Чи застосовуються штрафні санкції до орендаря земельної ділянки за передачу її в суборенду, якщо плата за суборенду є вищою за орендну плату?  Чи мають право платники при переході на єдиний податок за ставкою 2 відсотки здійснювати залік зустрічних однорідних вимог?  Особливості декларування доходів ФОП – «спрощенцем», яка одночасно є «незалежником»
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.