• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Центр обслуговування платників –швидке вирішення проблемного питання
  Опубликовано: 2015-10-05 11:07:15

  Сьогодні пріоритетами податкової політики є стимулювання добровільної сплати податків та сприяння стабільним надходженням платежів до бюджету, виходячи з того, що для платників виконання зобов’язань перед державою має стати комфортним і необтяжливим.

  Відтак, спрощено процедуру отримання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг, перехід на рівень партнерських відносин з бізнесом, тощо. Всі ці орієнтири об’єднали в собі створені центри обслуговування платників при територіальних органах Державної фіскальної служби.

  В минулому лишились нескінченні черги, особливо в період надання звітності, а тим більше під час річного декларування доходів, метушня, напруга та безмежні походи кабінетами  в пошуках конкретних відповідей, а також іншої корисної інформації для вирішення різноманітних питань стосовно належного ведення господарської діяльності, окремих питань щодо оподаткування для представників бізнесу та пересічних громадян.    

    Послуги, що надаються у центрі обслуговування платників ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві стосуються, зокрема, консультативної допомоги платникам податків у оформленні заяв, заповненні податкової звітності; надання інформації про реквізити рахунків для зарахування платежів до бюджетів, ставки податків та роз’яснень з питань оподаткування (усних, телефонному режимі); надання платникам податків інформації про стан розрахунків з бюджетами; надання безкоштовного програмного забезпечення для формування та подання податкової звітності в електронному вигляді (отримання ключів електронного цифрового підпису).

  Також з метою інформування платників про зміни в податковому законодавстві, єдиного соціального внеску проводиться розповсюдження брошур, буклетів, пам’яток та іншої друкованої продукції про сплату податків; прийняття звітних та інших документів платників податків; надання публічної інформації, тощо.

  На сьогодні не можливе уявлення повноцінної діяльності податкової служби без роботи Центрів обслуговування платників, які є прикладом поваги держави до власних громадян.

  Тож, чекаємо Вас за адресою: м. Київ, пров. Політехнічний, 5а.

  ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Кабмин предлагает в разы увеличить штрафы за нарушения в ходе проверок бизнеса  Кабмин сохранил фиксированную цену электроэнергии 1,68 грн/кВт-ч до 1 сентября  З початку року платниками Києва було подано близько 1,7 мільйонів звітів за допомогою електронних сервісів ДПС  З початку 2021 року у Києві виявлено 1 475 суб’єктів господарювання, що підпадають під критерії ризиковості  З 01 вересня 2021 року розпочинається кампанія з добровільного декларування активів фізичних осіб  29 липня 2021 року є граничним терміном сплати юридичними особами авансових внесків з податку на нерухоме майно та транспортного податку за ІІ квартал  Украина получила 500 млн долларов от размещения евробондов  Зеленский анонсировал аудит децентрализации после второго этапа реформы  Якщо річний обсяг викидів двоокису вуглецю перевищує 500 тонн за рік, суб’єкти господарювання зобов’язані зареєструватися платниками екологічного податку  Про реєстрацію суб’єктів господарювання як платників акцизного податку
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.