• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Нові розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму застосовуємо з 1 вересня 2015 року
  Опубликовано: 2015-10-06 12:13:54

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві інформує платників податків, що Законом України від 17.09.2015 року № 704 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», підвищено розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.

  Отже, зазначеним Законом було перенесено з 1 грудня на 1 вересня збільшення основних соціальних стандартів. Таким чином, мінімальна заробітна плата становить у розрахунку за місяць – 1378 грн., за годину – 8,29 грн., також прожитковий мінімум становить 1330 грн., для дітей віком до 6 років – 1167 грн., для дітей віком від 6 до 18 років – 1455 грн., для працездатних осіб – 1378 грн., для осіб, які втратили працездатність – 1074 грн.

   Враховуючи вищевикладене, зауважимо, що при обчисленні  зарплати та сплаті з неї  обов’язкових платежів, звертайте  увагу на таке:

  - мінімальна сума, на яку  слід нараховувати єдиний внесок, починаючи з вересня 2015р., - 1378 грн.;

  - максимальна сума, з якої  сплачують єдиний внесок із  вересня 2015 р., - 23426 грн.;

  - суму індексації за  вересень слід обчислювати виходячи  з нового розміру прожиткового  мінімуму для працездатних осіб  – 1378 грн.;

  - сума, з якої починають  застосовувати 20% ставку податку  на доходи, не змінилася (12180,00 грн.), як не змінилися і розміри  податкових соціальних пільг  і гранична величина доходу  для їх застосування.

  Також, Законом № 704 передбачена норма, згідно якої органам влади дозволено підвищувати зарплати понад розміри, визначені відповідно до рішень КМУ, за рахунок та в межах власних коштів з урахуванням прийнятих рішень станом на 01.09.2015 та можливостей, наданих ст. 101 Бюджетного кодексу України.

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Півмільйона українців вийдуть на пенсію на 1-5 років пізніше через недостатність страхового стажу  Спрощення роботи з ПРРО для суб’єктів господарювання  Змінили протягом бюджетного року місцезнаходження: куди сплачувати ПДФО та подавати Розрахунок?  Дії платника податків, у разі не отримання рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податків протягом п’яти робочих днів  Вчасно повідомляйте податкову про зміну особистих даних!  ФОП, яка планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність, подає заяву за формою № 1-ЄСВ  Алгоритм дій для взяття на облік фізособи, яка здійснює незалежну професійну діяльність  Чи може суб’єкт господарювання отримати ліцензію на право оптової чи роздрібної торгівлі пальним на пересувний транспортний засіб?  Суми страхового відшкодування за пошкоджений основний засіб включаються до доходу юрособи - платника єдиного податку третьої групи  Порядок обрання або переходу на першу-третю групи єдиного податку
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.