• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Нові розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму застосовуємо з 1 вересня 2015 року
  Опубликовано: 2015-10-06 12:13:54

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві інформує платників податків, що Законом України від 17.09.2015 року № 704 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», підвищено розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.

  Отже, зазначеним Законом було перенесено з 1 грудня на 1 вересня збільшення основних соціальних стандартів. Таким чином, мінімальна заробітна плата становить у розрахунку за місяць – 1378 грн., за годину – 8,29 грн., також прожитковий мінімум становить 1330 грн., для дітей віком до 6 років – 1167 грн., для дітей віком від 6 до 18 років – 1455 грн., для працездатних осіб – 1378 грн., для осіб, які втратили працездатність – 1074 грн.

   Враховуючи вищевикладене, зауважимо, що при обчисленні  зарплати та сплаті з неї  обов’язкових платежів, звертайте  увагу на таке:

  - мінімальна сума, на яку  слід нараховувати єдиний внесок, починаючи з вересня 2015р., - 1378 грн.;

  - максимальна сума, з якої  сплачують єдиний внесок із  вересня 2015 р., - 23426 грн.;

  - суму індексації за  вересень слід обчислювати виходячи  з нового розміру прожиткового  мінімуму для працездатних осіб  – 1378 грн.;

  - сума, з якої починають  застосовувати 20% ставку податку  на доходи, не змінилася (12180,00 грн.), як не змінилися і розміри  податкових соціальних пільг  і гранична величина доходу  для їх застосування.

  Також, Законом № 704 передбачена норма, згідно якої органам влади дозволено підвищувати зарплати понад розміри, визначені відповідно до рішень КМУ, за рахунок та в межах власних коштів з урахуванням прийнятих рішень станом на 01.09.2015 та можливостей, наданих ст. 101 Бюджетного кодексу України.

  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Хотят платить больше налогов: миллионеры со всего мира обратились к участникам форума в Давосе  З якої дати визначається термін використання легкового автомобіля з метою оподаткування транспортним податком?  Юрособи – платники єдиного податку четвертої групи мають право здійснювати взаємозалік  Про термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок податку на нерухомість у разі виявлення розбіжностей  Чи оподатковується нецільова благодійна допомога, що надана юрособою фізособі, на яку не поширюється право отримання ПСП?  Щодо відображення дивідендів у рядках 1 та 1.1 додатка АВ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств  До уваги платників ПДВ  Наказ № 496: які платники зобов’язані вести облік товарних запасів  Закон України № 1525: порядок надсилання податкового повідомлення нерезиденту, який постачає фізособам електронні послуги, про обов’язок такої особи зареєструватися як платник ПДВ  Закон України № 1914: оподаткування виплат від утворення без статусу юридичної особи
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.