• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • За продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім на Дніпропетровщині анульовано 33 ліцензії
  Опубликовано: 2015-10-09 11:37:01

  Саме стільки випадків реалізації «дорослої» продукції неповнолітнім виявлено фахівцями Державної фіскальної служби Дніпропетровської області протягом січня – вересня 2015 року. Як наслідок, усіх порушників позбавлено права здійснювати торгівлю алкогольними та тютюновими виробами.

  У загальному ж рахунку, протягом дев’яти місяців 2015 року працівниками ГУ ДФС у Дніпропетровській області перевірено 128 суб’єктів господарювання з питань, що регулюють обіг підакцизних товарів. У результаті виявлено 132 порушення.

  За результатами перевірок до бюджету донараховано майже 7 мільйонів гривень. Крім того, податківцями вилучено з незаконного обігу товарів підакцизної групи на загальну суму 53,8 млн. грн., в т.ч. спирту – 163,79 дал на суму 161,6 тис. грн., лікеро – горілчаних виробів 1073,38 дал на суму 5,9 млн. грн., тютюнових виробів – 35 тисяч пачок. на суму 504 тис. грн., нафтопродуктів – 2335,23 тон на суму 47,2 млн. грн.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  ФОП, яка має право власності на земельну ділянку, подає до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки декларацію з плати за землю  Чи необхідно облаштовувати витратоміри-лічильники на кожному місці відпуску пального наливом з транспортного засобу?  Які платники звільняються від сплати єдиного внеску за себе?  За який період контролюючі органи можуть проводити документальні перевірки суб’єктів господарюння?  Про визначення ставки ПДВ, якою оподатковуються послуги, що надаються готелями і подібними засобами тимчасового розміщування  До уваги платників єдиного внеску  Закон № 1525: як змінюється обов’язок для суб’єктів господарювання щодо сплати податку на доходи нерезидента при здійсненні виплат нерезидентам за виробництво та/або розповсюдження реклами?  Закон № 1914: нові правила відображення від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років  Як декларанту розрахувати базу для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо валютних цінностей?  ДПС розробила відеоролик «Фіскальний чек – гарантія захисту прав споживача»
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.