• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Про результати проведення особистих прийомів громадян керівництвом Шевченківської ДПІ
  Опубликовано: 2015-11-18 08:51:41

  З метою ознайомлення спільноти з діяльністю ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві оцінки якості та внесення можливих пропозицій поліпшення роботи  на постійній основі проводиться особистий прийом громадян, для оперативного реагування на звернення платників податків та мешканців району.

  Так, за десять місяців поточного року керівництвом ДПІ у Шевченківському районі столиці проведено 29 прийомів за зверненням громадян.

  Звернення стосувались єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб, податку на додану вартість, плати за землю, податку на прибуток підприємств, реєстрації і обліку платників, податкової звітності, проведення перевірок, виконання судових рішень та реструктуризації податкового боргу.

  За результатами розгляду всі звернення виконано в термін, передбачений чинним законодавством.

  Всі звернення вирішено позитивно.

  Повторних звернень у звітному періоді не було.

  Нагадаємо, що графіки особистих прийомів громадян посадовими особами ДПІ у Шевченківському районі та телефони, за якими можна здійснити попередній запис на особистий прийом, розміщено на суб-сайті ГУ ДФС у м. Києві. 

  ДПІ у Шевченківському районі  ГУ ДФС  у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Минфин назвал сумму, которую выделят на перепись населения в 2020  НБУ: Украина выплатила 560 млн долларов долга МВФ  В полиции заявили об обновлении персонала на 40%  Питання розвитку банківської системи України – тема засідання круглого столу, проведеного в Університеті митної справи та фінансів  Платникам акцизного податку про застосування акцизної марки  За неповідомлення банками контролюючих органів про відкриття/закриття рахунків платників податків передбачена відповідальність  Звільнення фізичної особи за переводом: визначення податкового агента при виплаті компенсації, що перераховується на підприємство, на яке особа переводиться  Юридична особа, яка користується пільгою щодо сплати земельного податку, сплачує податок у разі надання в оренду земельних ділянок  Податковий календар на 15 жовтня 2019 року  Платники Дніпропетровщини задекларували за 2018 рік доходів на суму майже 4,5 млрд гривень
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.