• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Про результати проведення особистих прийомів громадян керівництвом Шевченківської ДПІ
  Опубликовано: 2015-11-18 08:51:41

  З метою ознайомлення спільноти з діяльністю ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві оцінки якості та внесення можливих пропозицій поліпшення роботи  на постійній основі проводиться особистий прийом громадян, для оперативного реагування на звернення платників податків та мешканців району.

  Так, за десять місяців поточного року керівництвом ДПІ у Шевченківському районі столиці проведено 29 прийомів за зверненням громадян.

  Звернення стосувались єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб, податку на додану вартість, плати за землю, податку на прибуток підприємств, реєстрації і обліку платників, податкової звітності, проведення перевірок, виконання судових рішень та реструктуризації податкового боргу.

  За результатами розгляду всі звернення виконано в термін, передбачений чинним законодавством.

  Всі звернення вирішено позитивно.

  Повторних звернень у звітному періоді не було.

  Нагадаємо, що графіки особистих прийомів громадян посадовими особами ДПІ у Шевченківському районі та телефони, за якими можна здійснити попередній запис на особистий прийом, розміщено на суб-сайті ГУ ДФС у м. Києві. 

  ДПІ у Шевченківському районі  ГУ ДФС  у м. Києві

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  До якого контролюючого органу потрібно звернутись для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкоголем та тютюновими виробами?  При самостійному виправленні помилок у звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску передбачена відповідальність  Орендар, який продовжує користуватися земельною ділянкою після закінчення строку договору оренди, продовжує сплачувати орендну плату  Зміни до порядку обліку платників ЄСВ  Вчасне подання до органів ДПС відомостей про зміну даних, дозволить уникнути виникнення боргів щодо сплати податків  Визначення бази оподаткування ПДВ при здійсненні операцій з постачання товарів, які були повернуті лізингоодержувачем лізингодавцю за договором фінансового лізингу  Отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків громадяни можуть за допомогою Електронного кабінету  Основні етапи впровадження новацій з РРО  Про РРО – новації 2020 року для ФОП  Порядок подання декларації в електронному вигляді через Електронний кабінет платника під час «гарячої лінії»
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.