• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Нові правила оподаткування суб'єктів, які здійснюють випуск та проведення лотерей
  Опубликовано: 2017-03-20 12:47:41

  ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє, що  Законом  України  від  21 грудня 2016 року № 1797-VIII внесено зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування податком на прибуток суб’єктів, які здійснюють випуск та проведення лотерей.
  Змінено порядок розрахунку об’єктів оподаткування та суми податку на дохід суб’єктів, які здійснюють випуск та проведення лотерей, зокрема:
   - дохід суб’єктів, які здійснюють випуск та проведення лотерей, від операцій з випуску та проведення лотерей складається з доходу, що залишився після формування призового (виграшного) фонду, та суми залишкового призового  фонду  лотереї  станом  на  31 грудня  кожного  року;
  - дохід суб’єктів, які здійснюють випуск та проведення лотерей, від операцій з випуску та проведення лотерей підлягає оподаткуванню за новою ставкою визначеною у п.136.6 Кодексу.
  Ставка податку на дохід від суми доходів застосовується  з  урахуванням п. 48 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу: 
   - з 01 січня 2017 року  – 18 %;
   - з 01 січня 2018 року – 24 %;
   - з 01 січня 2019 року – 26 %;
   - з 01 січня 2020 року – 28 %;
   - з 01 січня 2021 року – 30 % .
  Прибуток суб’єктів, що здійснюють випуск та проведення лотерей, від здійснення іншої діяльності, яка не пов’язана із випуском та проведенням лотерей, нараховується та сплачується за правилами ІІІ розділу Кодексу за основною ставкою податку – 18%.
  Суб’єкти, які здійснюють випуск та проведення лотерей, щоквартально сплачують податок на дохід у порядку і в строки, які встановлені для квартального звітного періоду з поданням податкової декларації з податку на прибуток.
  Нарахований суб’єктами, що здійснюють випуск та проведення лотерей, податок на дохід не є різницею та не зменшує фінансовий результат до оподаткування такого суб'єкта.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Пенсии будут выплачивать по месту фактического проживания  В Брюсселе назвали дату старта переговоров по Brexit  Остаток средств местных бюджетов вырос до 47,4 млрд грн  Слідчі ГУ ДФС у Дніпропетровській області забезпечили відшкодування понад 1 млн. грн. збитків, завданих державі  Оподаткування прибутку нерезидента від здійснення операцій з продажу цінних паперів  Підсумки роботи Дніпропетровської митниці ДФС у квітні 2017 року  Реалізація підакцизних товарів через мережу власних магазинів безмитної торгівлі. Чи є підприємство платником акцизного податку?  Дата виникнення податкових зобов’язань з ПДВ та складання податкової накладної у разі експорту товару  Оподаткування доходів фізичних осіб у вигляді дивідендів  Оподаткування операцій з продажу цінних паперів між нерезидентами за межами території України
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.