• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Питання оподаткування нерухомості обговорювались під час проведення публічного засідання «круглого столу»
  Опубликовано: 2017-04-20 14:24:06

  Днями у приміщенні Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за ініціативою Громадської ради при ГУ ДФС у Дніпропетровській області відбулося засідання публічного «круглого столу» на тему: «Оподаткування доходів фізичних осіб від операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна».
  На засіданні обговорювались питання, які виникають під час продажу фізичними особами об’єктів нерухомого майна.
  У заході, крім членів Громадської ради та фахівців Головного управління ДФС у Дніпропетровській області взяли участь запрошені представники Фонду державного майна України, Дніпропетровського регіонального відділення Нотаріальної палати України, Дніпропетровського територіального відділення Українського товариства оцінювачів, Дніпропетровського територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України», Асоціації фахівців з нерухомості ,Дніпропетровського територіального відділення Союзу аудиторів України, а також представники інших громадських організацій і студенти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.
  У ході засідання сторони обмінялись думками стосовно існуючих питань та надали пропозиції щодо їх вирішення.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  ЕБРР выпустил облигации на $10 млн под гривню  Який день вважається днем сплати ЄСВ  ЕС не будет вмешиваться в конфликт между Мадридом и Каталонией  У зоні діяльності Дніпропетровської митниці ДФС затримано товар вартістю 1,55 млн. грн., який переміщували за підробленими документами  У 2017 році сестра подарувала брату квартиру: чи виникає обов’язок сплати податку на доходи фізичних осіб?  Транспортний податок: сплата фізичною особою у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування протягом звітного року  Сергій Білан: В рамках операції «Акциз-2017» з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму майже 1,6 млрд. грн.  Коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з продажу або іншого відчуження корпоративних прав, виражених в іншій, ніж цінні папери, формі  До уваги платників податків  Дата отримання доходу в іноземній валюті платником єдиного податку
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.