• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Питання оподаткування нерухомості обговорювались під час проведення публічного засідання «круглого столу»
  Опубликовано: 2017-04-20 14:24:06

  Днями у приміщенні Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за ініціативою Громадської ради при ГУ ДФС у Дніпропетровській області відбулося засідання публічного «круглого столу» на тему: «Оподаткування доходів фізичних осіб від операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна».
  На засіданні обговорювались питання, які виникають під час продажу фізичними особами об’єктів нерухомого майна.
  У заході, крім членів Громадської ради та фахівців Головного управління ДФС у Дніпропетровській області взяли участь запрошені представники Фонду державного майна України, Дніпропетровського регіонального відділення Нотаріальної палати України, Дніпропетровського територіального відділення Українського товариства оцінювачів, Дніпропетровського територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України», Асоціації фахівців з нерухомості ,Дніпропетровського територіального відділення Союзу аудиторів України, а також представники інших громадських організацій і студенти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.
  У ході засідання сторони обмінялись думками стосовно існуючих питань та надали пропозиції щодо їх вирішення.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Оновлено умови включення релігійних організацій до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій  При заповненні платіжних документів необхідно дотримуватись вимог Порядку №666  У січні за податковими послугами до Центру обслуговування платників при ДПІ у Центральному районі м.Дніпра звернулося понад 32 тис.громадян  Міжрегіональний конвертаційний центр з обігом більше 300 млн. грн. ліквідовано у Дніпрі  Проведено черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»  До уваги державних службовців  З початку року зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці ДФС збільшився на 30%  Пострадавшим во время Евромайдана выплатили 250 млн грн помощи  Як визначається фінансовий результат до оподаткування при добровільному перерахуванні коштів до неприбуткових організацій?  Структура наповнення бюджету за рахунок адміністрування митних платежів
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.