• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Питання оподаткування нерухомості обговорювались під час проведення публічного засідання «круглого столу»
  Опубликовано: 2017-04-20 14:24:06

  Днями у приміщенні Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за ініціативою Громадської ради при ГУ ДФС у Дніпропетровській області відбулося засідання публічного «круглого столу» на тему: «Оподаткування доходів фізичних осіб від операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна».
  На засіданні обговорювались питання, які виникають під час продажу фізичними особами об’єктів нерухомого майна.
  У заході, крім членів Громадської ради та фахівців Головного управління ДФС у Дніпропетровській області взяли участь запрошені представники Фонду державного майна України, Дніпропетровського регіонального відділення Нотаріальної палати України, Дніпропетровського територіального відділення Українського товариства оцінювачів, Дніпропетровського територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України», Асоціації фахівців з нерухомості ,Дніпропетровського територіального відділення Союзу аудиторів України, а також представники інших громадських організацій і студенти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.
  У ході засідання сторони обмінялись думками стосовно існуючих питань та надали пропозиції щодо їх вирішення.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Всемирный банк подсчитал убытки Украины от дорожных аварий  Рада планирует отменить пошлину на ввозимое оборудование для производства фильмов до 2021  З початку року 460 осіб оформили зовнішньоторговельні операції через Донецьку митницю  На Донеччині підрозділ «Фантом» затримав партію цигарок з марками так званої ДНР  У новій редакції затверджено звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації  Власники нерухомості вже сплатили 35 млн. гривень податку на нерухоме майно  Деякі особливості складання та реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування до податкових накладних  Микола Чмерук: Реєстрація ризикових податкових накладних з 1 липня буде неможливою  На Дніпропетровщині майже 100% платників ПДВ користуються електронною звітністю  Олена Антіпова: У першому півріччі платники отримають 57,9 млрд. грн відшкодованого ПДВ
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.