Сьогодні проти Миколаївської Державної фіскальної служби розгорнута масштабна дискредитаційна кампанія, пов’язана із ефективною роботою служби щодо викриття та припинення корупційних схем в митній та податковій сферах. Лише в цьому році внаслідок роботи ДФС Миколаївщини правоохоронці завели 20 кримінальних справ проти порушників митного законодавства, було вилучено підакцизних товарів на суму 9,6 млн. грн, оштрафовано АЗС на суму більше 2 млн. грн., за ухиляння від сплати податків під час торгівлі пальним накладено 11,4 млн. грн. штрафних санкцій.
Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Миколаївській області Роман Кріль.
«На Миколаївщині впроваджена чітка практика боротьби з порушниками закону та корупціонерами, які їм сприяють. В рамках цієї роботи ДФС здійснює регулярні рейди, які дають позитивні результати. Зокрема, лише в рамках операції «Акциз-2017» викрито 8 підпільних цехів виготовлення пального та алкогольної продукції й вилучено товару на суму 9,6 млн. грн., а правоохоронці завели 20 кримінальних справ», - наголосив керівник Миколаївської фіскальної служби.
Він проінформував, що особливу увагу ДФС приділяє контролю над законністю в сфері торгівлі паливно-мастильними матеріалами.
Звертаємо увагу, що оформлення та контроль за переміщенням паливно-мастильних матеріалів покладено на Енергетичну митницю ДФС.
«В 2017 році арештовано таких матеріалів на суму 6,4 млн. грн., в результаті перевірок АЗС ці підприємства були оштрафовані на суму більше 2 млн. грн., а на осіб, які ухилились від оподаткування, наклали штрафні санкції на суму 11,4 млн. грн», - заявив Роман Кріль.
За його словами, також Державна фіскальна служба Миколаївщини зуміла викрити кол-центр, який крім несплати податків займався обслуговуванням російських підприємств, в тому числі в Криму, та передавав персональні дані українців представникам держави-агресора.
Роман Кріль напряму пов’язує ці позитивні результати роботи ДФС з масштабною кампанією щодо дискредитації фіскальної служби області.
«Робота на совість додала нам ворогів. Особи, яких усунули від «годівниці», а також люди, які звикли діяти «в тіні», вирішили контратакувати й намагаються використати для цього ЗМІ. Тому звертаюсь до усіх журналістів регіону з проханням бути надзвичайно обережними в оприлюдненні інформації про діяльність Миколаївської ДФС, яку нав’язують сторонні особи. Там можуть міститися не лише викривленні факти, але й відверта маніпуляція та брехня, які вводять в оману громадян», - повідомив Роман Кріль.
В.о. начальника ГУ ДФС у Миколаївській області наголосив, що подібні атаки порушників закону не змусять його відійти від обраного курсу.
«Наша стратегія лишається незмінною – викриття злочинних схем, відшкодування завданих державі збитків та передача порушників до рук правоохоронців. В той же час Миколаївська ДФС є дружньою та партнерською установою стосовно підприємців, які працюють чесно та дотримуються законів України», - підсумував Роман Кріль.
Головне управління ДФС у Миколаївській області
e-finance.com.ua