• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Особливості складання Повідомлення-РК
  Опубликовано: 2017-12-01 15:44:30

  Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує.
  Державна фіскальна служба України (далі – ДФС) з метою мінімізації впливу помилок, допущених платниками податку при визначенні в податкових накладних/розрахунках коригування (далі – ПН/РК) ознаки їх належності до спец режиму, у листі від 28.11.2017 №32659/7/99-99-15-03-02-17 «Про помилки при визначенні ознаки у номері податкової накладної» (далі – лист ДФС №32659) повідомила про особливості складання Повідомлення у вигляді розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі – Повідомлення-РК) залежно від певної ситуації.
  Розглянемо ситуацію, коли у зареєстрованій в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) ПН, складеній за операціями з постачання сільськогосподарських товарів/послуг у межах спецрежиму (в частині, регламентованій ст.209 розділу V Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ), крім п.209.18 ст.209 розділу V ПКУ) не вказано ознаку її належності до спецрежиму (код «2» після першого знака дробу у номері ПН) або такий код вказано після другого знака дробу у номері ПН, але така ПН відображена в складі податкових зобов’язань у податковій звітності, яка подавалася у межах спецрежиму (декларації за формами 0121-0123).
  У цьому випадку до ПН складається та подається до ДФС Повідомлення-РК, в якому:
  1) у заголовній частині зазначаються реквізити ПН, до якої подається таке Повідомлення-РК (дата складання, номер ПН, вказаний при її реєстрації в ЄРПН, індивідуальні податкові номери постачальника (продавця), отримувача (покупця), їх найменування);
  2) у другій частині порядкового номера Повідомлення-РК (після знака дробу) проставляється умовний код «7»;
  3) у полі «Дата складання» зазначається дата «31.12.2016». Будь-які інші цифри у цьому полі (інша дата) не повинні бути вказані;
  4) у графі 1 «№ з/п рядка податкової накладної, що коригується» вказується «1»;
  5) у графі 2 «Причина коригування» розділу Б табличної частини Повідомлення-РК вказується причина коригування, а саме текст такого змісту: «Надання інформації про зареєстровану в ЄРПН ПН на операції з постачання сільськогосподарської продукції власного виробництва, в якій помилково не зазначено у другій частині порядкового номера після першого знака дробу – код «2»;
  6) інші графи табличної частини розділів А та Б такого Повідомлення-РК не заповнюються (повинні бути пустими; нулі, прочерки чи будь-які інші знаки в них не зазначаються).
   
  Звертаємо увагу на причини, з яких у прийнятті Повідомлення-РК може бути відмовлено, а саме, якщо:
  1. Повідомлення-РК містить будь-яку іншу інформацію, ніж та, що передбачена листом ДФС №32659.
  2. Повідомлення-РК складено до ПН, яка відображена у податковій звітності (декларації та Додатку Д5) за звітний період, який не відповідає даті складання такої ПН.
  3. Повідомлення-РК складено до ПН, яка не відображена у податковій звітності (декларації та/або Додатку Д5).
  4. При складанні Повідомлення-РК не дотримано вищезазначених особливостей складання.

  Нагадуємо, що подання Повідомлень-РК до ДФС здійснюється платниками податку лише в період з 28.11.2017 по 08.12.2017 включно.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.