• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Зведений бюджет Донеччини за 9 місяців 2019 року отримав майже 17 млрд гривень
  Опубликовано: 2019-10-28 16:08:09

  На 926,4 млн грн перевищили надходження січня – вересня поточного року торішні показники.
  Протягом 9 місяців 2019 року фахівцями податкової служби Донецької області забезпечено надходження до зведеного бюджету в розмірі 17 млрд гривень, у тому числі до державного бюджету надійшло 7,6 млрд грн, до місцевих бюджетів – 9,4 млрд гривень.
  Найбільші надходження до зведеного бюджету Донецького регіону за територіальною приналежністю належать м. Маріуполю – майже 5,2 млрд грн, м. Покровськ та Покровському району – 2,2 млрд грн та м. Краматорську – 1,7 млрд гривень.
  «Левову» частину надходжень до бюджетів всіх рівнів, або майже 79%, забезпечують наступні податки: податок на доходи фізичних осіб – 9,1 млрд гривень, податок на додану вартість – 2,2 млрд грн та податок на прибуток – 2,1 млрд гривень.
  Сумлінна сплата податків бізнесом Донеччини сприяє підвищенню економічної активності регіону та одержанню місцевими громадами додаткових ресурсів для покращення добробуту і якості життя жителів Донецької області.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Відсьогодні підвищується прожитковий мінімум: як зростуть виплати та пенсії  Пільгове розмитнення авто закінчилося. До України встигли завезти 237 000 авто  Україна шукає можливість реструктуризації зовнішнього боргу, – Bloomberg  Відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду: що з декларуванням?  Чи може спадкоємець отримати інформацію про джерела отриманих доходів з ДРФО – платників податків, у разі смерті фізособи?  Дата виникнення податкових зобов’язань з акцизного податку при постачанні електричної енергії виробниками  Щодо перерахування резиденту-комітенту виручки, що надійшла на рахунок резидента- комісіонера в іноземній валюті  Чи застосовуються штрафні санкції до орендаря земельної ділянки за передачу її в суборенду, якщо плата за суборенду є вищою за орендну плату?  Чи мають право платники при переході на єдиний податок за ставкою 2 відсотки здійснювати залік зустрічних однорідних вимог?  Особливості декларування доходів ФОП – «спрощенцем», яка одночасно є «незалежником»
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.