Податкова служба Донеччини підтримує курс Уряду щодо зменшення кількості перевірок та застосування інтелектуального підходу при визначенні ризиків. Це дозволяє акцентувати увагу виключно на тих платниках, які мають ризики несплати коштів до бюджету, та підвищує якість доказової бази під час перевірок.
Таким чином, сумлінні платники податків отримують «зелене світло» для своєї діяльності та не зазнають жодних перешкод з боку контролюючих органів. Натомість, нечесні суб’єкти господарювання опиняються під пильним контролем і потрапляють до зони особливої уваги.
За січень-жовтень 2019 року фахівці управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування ГУ ДПС у Донецькій області провели 559 документальних перевірок, за результатами яких донараховано податкових зобов’язань на 550,1 млн гривень. Крім того, в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 138,4 млн грн, що упередило несплату податку на прибуток у майбутньому на 24,9 млн гривень.
Також за 10 місяців 2019 року підрозділами аудиту Донеччини додатково забезпечено надходжень до державного бюджету у сумі 59,5 млн гривень. За результатами проведених документальних перевірок поточного року до бюджету надійшло 35 млн гривень.
Майже 60 мільйонів гривень надходжень додатково забезпечено аудитом Донеччини до бюджету
Опубликовано: 2019-11-11 15:47:32
Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.
|
Новости рубрики:
У Дії анонсували пенсійне посвідчення та посвідку на проживання
![]() Деякі особливості заповнення декларації про майновий стан і доходи у разі продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна Платникам рентної плати про подання податкової декларації в електронному вигляді Як відкривається спеціальний рахунок в банку для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування? Про скасування помилково проведеної суми розрахунків через ПРРО До уваги ФОП – «спрощенців» третьої групи, що застосовують ставку 2 відсотки Воєнний стан: застосування нульової ставки акцизного податку Яким чином визначається тип об’єкта нерухомості з метою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? Чи необхідно фізособі, яка здає в оренду особисте майно, реєструватись ФОП? Яким чином через Електронний кабінет КУА подає фінзвітність щодо результатів діяльності ІСІ без статусу юрособи, активами якого вона управляє? |


