• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Трансфертне ціноутворення: разом із звітом подається повідомлення про участь у міжнародній групі компаній
  Опубликовано: 2020-09-15 15:13:10

  Головне управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що Законом України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженості у податковому законодавстві» із змінами, який набрав чинності з 23.05.2020, запроваджено трирівневу структуру документації з трансфертного ціноутворення.
  Так, відповідно до оновленого п.п. 39.4.2 п.39.4 статті 39 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податків, які у звітному році здійснювали контрольовані операції, разом із звітом про такі операції зобов’язані подавати до 01 жовтня року, що настає за звітним, також повідомлення про участь у міжнародній групі компаній. Підпунктом 39.4.2.2 п.39.4 ст. 39 ПКУ визначено невиключний перелік інформації, яку має містити таке повідомлення. Визначено, що форма та порядок складання такого повідомлення затверджуються Міністерством фінансів України. Дане повідомлення подається центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, засобами електронного зв’язку в електронній формі.
  Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній (далі – МГК) має містити:
  ► дані щодо материнської компанії;
  ► дані щодо юридичної особи, яка є уповноваженим учасником МНК на подання звіту у розрізі країн міжнародної групи компаній;
  ► дату останнього для фінансового року для консолідованої звітності;
  ► інформацію щодо розміру сукупного консолідованого доходу МГК за рік, що передує звітному.
  Звертаємо увагу, що відповідно до перехідних положень ПКУ, норми щодо подання платниками податків повідомлення про участь у МГК – вперше застосовуються у 2021 році за 2020 рік.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Правительство планирует сэкономить 100 млрд гривен за счет единого реестра соцвыплат  Глава Минфина рассказал, когда в Украину прибудет миссия МВФ  Президент одобрил повышение надбавки на уход лицам с инвалидностью с детства  Госдолг Украины уменьшится на 3% в следующем году, - Марченко  До уваги платників земельного податку! Інформація про нормативну грошову оцінку земель розміщена на офіційному вебпорталі ДПС  Гроші на маски і антисептики для шкіл візьмуть з Фонду боротьби з Covid-19  Бизнес получил 8 млрд по программе Доступные кредиты 5-7-9% – Марченко  Оподаткування податком на доходи фізичних осіб при отриманні товарів зі знижкою  Боротьба з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом  Одещина: суб’єктами господарювання Одеської області з початку 2020 року прийнято 136 тис працівників на роботу
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.