• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Інформаційна довідка щодо стану надходжень до бюджету у січні 2021 року
  Опубликовано: 2021-02-03 14:46:57

  Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує.
  ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/450852.html розміщено інформаційну довідку щодо стану надходжень до бюджету у січні 2021 року.

  Оперативні показники (загальний фонд держбюджету)

  Позитивні тенденції наповнення державного бюджету продовжуються у    2021 році – це результати роботи щодо детінізації, розпочатої ДПС у травні 2020 року.
  Надходження до бюджету перевищують не тільки визначені індикативи, а і зростають рік до року.
  При чому зростання надходжень відбувається порівняно з початком 2020 року, коли економіка та ДПС працювала на повну потужність без карантинних обмежень.

  Січень 2021 року:

  індикатив – 29,9 млрд грн;
  факт – 33,3 млрд грн.
  перевиконання: +3,4 млрд грн,
  до минулого року: +10,9 млрд грн, або у 1,5 раза більше.

  У т.ч. ПДВ (за січень):
  індикатив (сальдо) – 13,4 млрд грн;
  факт – 16,3 млрд грн;
  перевиконання: +2,9 млрд грн, або +21,7 %
  до минулого року: +9,4 млрд грн, або у 2,4 раза більше.
   
  Відшкодування ПДВ у січні становить 13,0 млрд грн (за оперативними даними).

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Півмільйона українців вийдуть на пенсію на 1-5 років пізніше через недостатність страхового стажу  Спрощення роботи з ПРРО для суб’єктів господарювання  Змінили протягом бюджетного року місцезнаходження: куди сплачувати ПДФО та подавати Розрахунок?  Дії платника податків, у разі не отримання рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податків протягом п’яти робочих днів  Вчасно повідомляйте податкову про зміну особистих даних!  ФОП, яка планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність, подає заяву за формою № 1-ЄСВ  Алгоритм дій для взяття на облік фізособи, яка здійснює незалежну професійну діяльність  Чи може суб’єкт господарювання отримати ліцензію на право оптової чи роздрібної торгівлі пальним на пересувний транспортний засіб?  Суми страхового відшкодування за пошкоджений основний засіб включаються до доходу юрособи - платника єдиного податку третьої групи  Порядок обрання або переходу на першу-третю групи єдиного податку
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.