• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Інформаційна довідка щодо стану надходжень до бюджету у січні 2021 року
  Опубликовано: 2021-02-03 14:46:57

  Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує.
  ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/450852.html розміщено інформаційну довідку щодо стану надходжень до бюджету у січні 2021 року.

  Оперативні показники (загальний фонд держбюджету)

  Позитивні тенденції наповнення державного бюджету продовжуються у    2021 році – це результати роботи щодо детінізації, розпочатої ДПС у травні 2020 року.
  Надходження до бюджету перевищують не тільки визначені індикативи, а і зростають рік до року.
  При чому зростання надходжень відбувається порівняно з початком 2020 року, коли економіка та ДПС працювала на повну потужність без карантинних обмежень.

  Січень 2021 року:

  індикатив – 29,9 млрд грн;
  факт – 33,3 млрд грн.
  перевиконання: +3,4 млрд грн,
  до минулого року: +10,9 млрд грн, або у 1,5 раза більше.

  У т.ч. ПДВ (за січень):
  індикатив (сальдо) – 13,4 млрд грн;
  факт – 16,3 млрд грн;
  перевиконання: +2,9 млрд грн, або +21,7 %
  до минулого року: +9,4 млрд грн, або у 2,4 раза більше.
   
  Відшкодування ПДВ у січні становить 13,0 млрд грн (за оперативними даними).

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  У Зеленского объяснили, в чем цель налоговой амнистии и зачем это украинцам  Украинцы увеличили долги за коммуналку на 1 млрд гривен  Инфляция в Украине ускорилась: что подорожало в марте  Фізична особа надає в оренду однин з об’єктів нерухомісті: чи є пільга з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?  Реалізація ветеринарних лікарських засобів у ветеринарних аптеках ФОП – «єдинником»: застосування РРО/ПРРО  Протягом першого кварталу платниками Дніпропетровщини сплачено понад 4,4 млрд грн єдиного внеску  Застосування ФОП – платниками єдиного податка РРО та/або ПРРО  Дистанційно про зупинення податкових накладних: фахівцями Головного управління ДПС у Дніпропетровській області проведено онлайн-семінар  Використовуєте єдиний рахунок, враховуйте вимоги порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів  Аудитори ДПС провели 186 фактичних перевірок АЗС, за якими донараховано 83,4 млн грн штрафних санкцій
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.