• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Інформаційна довідка щодо стану надходжень до бюджету у січні 2021 року
  Опубликовано: 2021-02-03 14:46:57

  Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує.
  ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/450852.html розміщено інформаційну довідку щодо стану надходжень до бюджету у січні 2021 року.

  Оперативні показники (загальний фонд держбюджету)

  Позитивні тенденції наповнення державного бюджету продовжуються у    2021 році – це результати роботи щодо детінізації, розпочатої ДПС у травні 2020 року.
  Надходження до бюджету перевищують не тільки визначені індикативи, а і зростають рік до року.
  При чому зростання надходжень відбувається порівняно з початком 2020 року, коли економіка та ДПС працювала на повну потужність без карантинних обмежень.

  Січень 2021 року:

  індикатив – 29,9 млрд грн;
  факт – 33,3 млрд грн.
  перевиконання: +3,4 млрд грн,
  до минулого року: +10,9 млрд грн, або у 1,5 раза більше.

  У т.ч. ПДВ (за січень):
  індикатив (сальдо) – 13,4 млрд грн;
  факт – 16,3 млрд грн;
  перевиконання: +2,9 млрд грн, або +21,7 %
  до минулого року: +9,4 млрд грн, або у 2,4 раза більше.
   
  Відшкодування ПДВ у січні становить 13,0 млрд грн (за оперативними даними).

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Україну хочуть перевести на нову податкову модель: у Зеленського роз'яснили деталі  Українцям хочуть збільшити пенсії за гроші меценатів  Задекларована праця має переваги як для роботодавця, так і для працівника  Чи застосовуються штрафні санкції за порушення законодавства по єдиному внеску у період воєнного стану в Україні?  За розміщення обладнання та приладів, що містять ртуть, сплачується екоподаток  У разі зміни узагальненої інформації про однотипні транспортні засоби правильно заповнюємо розд. 3 повідомлення за ф. № 20-ОПП  Умови, за яких дозволяється виробництво біоетанолу на акцизних складах, на яких здійснюється виробництво спирту етилового денатурованого  «Спрощенець» четвертої групи, який перейшов на третю групу зі ставкою 2% доходу, подає уточнюючу декларацію  До уваги юросіб – платників податку на нерухомість  Особливості заповнення ФОПом – «загальносистемником» звітності у разі застосування такою особою платіжного терміналу
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.