• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Кількість користувачів розділу «Відкриті дані» ДПС у січні перевищила 15 тисяч
  Опубликовано: 2021-02-05 14:32:35

  Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/451393.html повідомила, що у січні 2021 року 15,3 тис. користувачів відвідали розділ «Відкриті дані» ДПС, та якими здійснено перегляд (завантаження) наборів даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються на офіційному вебпорталі ДПС https://tax.gov.ua/datasets.php.
  У ТОП – 4 наборів даних, по яких здійснено найбільша кількість переглядів наборів даних, увійшли:
  Реєстр платників єдиного податку – 4,6 тис. переглядів (30,1 %);
  Реєстр платників податку на додану вартість – 3,8 тис. переглядів (24,8 %);
  Інформація про анулювання реєстрації платників податку на додану вартість – 3,7 тис. переглядів (24,2 %);
  Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг –       1,6 тис. переглядів (10,5 %).
  З регіонів України найбільший перегляд наборів даних здійснювався користувачами з:
  м. Києва, Львівської, Харківської, Дніпропетровської, Київської, Одеської, Запорізької областей.
  Серед зарубіжних країн, з яких найбільше здійснювався користувачами перегляд наборів даних є:
  Королівство Нідерландів, Федеративна Республіка Німеччина, Китайська Народна Республіка, Сполучені Штати Америки.
  Довідково: Набори даних у формі відкритих даних оприлюднюються ДПС на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» зі змінами https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/835-2015-%D0%BF#Text.
  Окрім того вказані набори даних оновлюються на Порталі відкритих  даних Єдиного державного вебпорталу відкритих даних https://data.gov.ua/organization/tax.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Що відноситься до внутрішнього та в’їзного туризму відповідно до ПКУ?  Переробка та збут продукції тваринництва та птахівництва: що з екологічним податком?  На офіційному вебпорталі ДПС України оприлюднюються набори даних з Реєстру платників податків – нерезидентів у формі відкритих даних  Про розміри щорічної плати за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами  Всемирный банк поддержал введение накопительных пенсий в Украине с 2023 года  Порядок сплати земельного податку фізичною особою у рік придбання земельної ділянки  Реалізація власно вироблених товарів: чи необхідний РРО/ПРРО?  З якої дати вважаються платниками єдиного податку новостворені юрособи, які обрали третю групу спрощеної системи оподаткування без ПДВ?  Чи включається до доходу ФОП – платника єдиного податку сума повернутої йому фінансової допомоги, що раніше надавалася таким платником?  Про терміни подання та види декларації з податку на нерухомість, яка подається за новостворене житло
  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  27 сен, 10:30

  26 сен, 18:00

  24 сен, 18:00

  23 сен, 14:45

  23 сен, 11:00

  22 сен, 16:00

  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.