• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • Ельвіра Пруднікова: у січні кияни подали 1379 декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2020 році
  Опубликовано: 2021-02-17 09:17:47

  «У січні поточного року громадяни подали 1379 декларацій про майновий стан і доходи та задекларували отримані в 2020 році доходи на суму близько 1,1 млрд гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб, самостійно визначена до сплати, складає понад 28,3 млн грн, сума військового збору – майже 3,4 млн гривень», – повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у м. Києві Ельвіра Пруднікова.
  Доходи у сумі понад 1 мільйон задекларувала 131 особа. До сплати в бюджет визначено близько 21,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 2,2 млн грн військового збору.
  Громадяни та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають право подати декларацію за 2020 рік до 01 травня 2021 року. Останній день подання декларації – 30 квітня 2021 року. Податкові зобов’язання, визначені такими фізичними особами у деклараціях, мають бути сплачені до 01 серпня 2021 року.
  «Декларування доходів та сплата податкв і зборів з отриманих доходів – обов’язок кожного громадянина, від якого залежить економічний розвиток нашої держави», – наголосила Ельвіра Пруднікова.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  ФОП, яка має право власності на земельну ділянку, подає до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки декларацію з плати за землю  Чи необхідно облаштовувати витратоміри-лічильники на кожному місці відпуску пального наливом з транспортного засобу?  Які платники звільняються від сплати єдиного внеску за себе?  За який період контролюючі органи можуть проводити документальні перевірки суб’єктів господарюння?  Про визначення ставки ПДВ, якою оподатковуються послуги, що надаються готелями і подібними засобами тимчасового розміщування  До уваги платників єдиного внеску  Закон № 1525: як змінюється обов’язок для суб’єктів господарювання щодо сплати податку на доходи нерезидента при здійсненні виплат нерезидентам за виробництво та/або розповсюдження реклами?  Закон № 1914: нові правила відображення від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років  Як декларанту розрахувати базу для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо валютних цінностей?  ДПС розробила відеоролик «Фіскальний чек – гарантія захисту прав споживача»
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.