• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • З початку 2021 року у Києві виявлено 1 475 суб’єктів господарювання, що підпадають під критерії ризиковості
  Опубликовано: 2021-07-29 08:56:11

  «Протягом  І півріччя 2021 року СМКОР зупинено реєстрацію більш ніж 101 тисячу податкових накладних, що становить 0,4 % від загальної кількості поданих на реєстрацію. Сума ПДВ по таких податкових накладних складає 2 216 мільйонів гривень, або 1,4 % від загальної суми ПДВ поданих на реєстрацію», – зауважила заступник начальника Головного управління ДПС у м. Києві Олена Крупнова під час онлайн зустрічі з бізнес-спільнотою столиці.
  Загалом, з початку поточного року столичними платниками подано на реєстрацію майже 27 мільйонів податкових накладних на суму ПДВ більш ніж 159 мільярдів гривень. У середньому,  це – майже 200 тисяч податкових накладних щодня.
  По ризиковим суб’єктам господарювання зупинено понад 35 тисяч податкових накладних (або 34,7% від загальної кількості зупинених) на суму 1 373 мільйони гривень (або 61,9% від загальної суми ПДВ по зупинених накладних).
  Також, протягом січня – червня 2021 року Комісією Головного управління ДПС у м. Києві з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, за результатами моніторингу виявлено 1 475 суб’єктів господарювання, що підпадають під критерії ризиковості.
  Звертаємо увагу, що з контактними номерами телефонів, для отримання консультацій щодо алгоритму дій при зупинці реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, можна ознайомитися за посиланням: https://kyiv.tax.gov.ua/anonsi-ark/22573.html.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Налоговая амнистия. В бюджет поступило 1,5 млн грн за три недели  Про оподаткування ПДФО грошової компенсації, що виплачується звільненим військовослужбовцям  Сума комунальних платежів відшкодовується податковим агентом фізособі – орендодавцю за договором оренди: що з ПДФО?  Про відповідальність ФОП за неподання або несвоєчасне подання декларації про отримані доходи  До уваги юридичних осіб – платників податку на нерухомість  Чи може юрособа – платник єдиного податку четвертої групи подати розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва з уточненими показниками окремо від податкової декларації?  РРО та/або ПРРО при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів не застосовуються  До якої дати платник сплачує орендну плату за земельні ділянки державної і комунальної власності у разі припинення або розірвання договору оренди?  За порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД передбачена відповідальність  Дані про залишки пального та про обсяг обігу пального подаються електронними засобами зв’язку у формі електронних документів
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.