• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 9 сентября 2005 года
 • З початку року платниками Києва було подано близько 1,7 мільйонів звітів за допомогою електронних сервісів ДПС
  Опубликовано: 2021-07-29 08:57:06

  «Протягом І півріччя 2021 року Головним управлінням ДПС у м. Києві було прийнято 1,9 мільйонів звітних документів, з них 1,7 мільйонів звітів, або  90 % від загальної кількості, подано платниками податків за допомогою електронних сервісів. Частка поданих звітів платниками міста Києва становить майже 17 % від загальної кількості по Україні», – про це, розповів заступник начальника столичної податкової Вадим Дідок, під час онлайн зустрічі з платниками податків Києва. 
  Найбільший відсоток поданих платниками податків звітних документів, за допомогою електронних сервісів, спостерігається у Голосіївському,  Печерському та Шевченківському районах міста Києва та складає 92 %.
  Проте, цей показник може бути значно вищим, в основному в разі більш активного користування електронними сервісами самозайнятими особами. По цій категорії платників частка подання звітів засобами телекомунікаційного зв’язку по місту Києву становить лише 82 %.
  Водночас, юридичними особами в електронному вигляді подано більше 1,1 мільйона звітних документів із загальної кількості 1,2 мільйони поданих платниками податків звітів, що складає 94 %.
   «З 01 липня 2021 року розпочалася кампанія квартального декларування. Переконаний, що за її результатами рівень подання звітності платниками міста Києва за допомого електронних сервісів збільшиться. Подання звітності за допомогою існуючих електронних сервісів – це зручно, ефективно, надійно та не потребує відвідування Центрів обслуговування платників», – зауважив Вадим Дідок.
  Крім того, звертаємо увагу, що працівники Центрів обслуговування платників та управління електронних сервісів Головного управління ДПС у м. Києві завжди готові допомогти в користуванні Електронним кабінетом, надати якісні консультації та рекомендації про подання звітності. Кваліфіковану допомогу можна отримати за телефонами: 454-71-18 та 454-71-68.

  Внимание!!! При перепечатке материалов с E-FINANCE.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Финансовые новости E-FINANCE.COM.UA" обязательна.

  Новости рубрики:


  Про оподаткування ПДФО грошової компенсації, що виплачується звільненим військовослужбовцям  Сума комунальних платежів відшкодовується податковим агентом фізособі – орендодавцю за договором оренди: що з ПДФО?  Про відповідальність ФОП за неподання або несвоєчасне подання декларації про отримані доходи  До уваги юридичних осіб – платників податку на нерухомість  Чи може юрособа – платник єдиного податку четвертої групи подати розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва з уточненими показниками окремо від податкової декларації?  РРО та/або ПРРО при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів не застосовуються  До якої дати платник сплачує орендну плату за земельні ділянки державної і комунальної власності у разі припинення або розірвання договору оренди?  За порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД передбачена відповідальність  Дані про залишки пального та про обсяг обігу пального подаються електронними засобами зв’язку у формі електронних документів  У разі повернення пального постачальнику платник не зобов’язаний реєструватись платником акцизного податку, як особа яка реалізує пальне
  E-FINANCE.COM.UA
  Электронная почта проекта: info@e-finance.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388

  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © E-FINANCE.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на e-finance.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат e-finance.com.ua.